Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Soleil D'İtalie

Yorum

• Bugün Flowerbomb Nectar kullandım.4 Fıs sıktım ve çok yoğun,buram buram kokuyorum.Ben bu parfümü bir dönem çok severek,sık sık kullanmıştım.Bir süre sonra kokusu tüm montlarıma sindi ve sürekli,başka parfüm sıksam da daha çok onun kokusunu almaya başladım.Yeni sıkılmışcasına montlarımdan kokusu geliyordu.Bu yüzden sıkılmaya başladım.Tatlılığı fazla gelmeye başladı ve uzunca bir süre ara verdim.Ama kullandığım dönemde çok iltifat aldığım bir parfümdü.Genel olarak tercihim Flowerbomb.Onun kokusunu biraz daha fazla seviyorum ama daha iddialı olsun,buram buram koksun istendiğinde Nectar daha iyi bir tercih olabilir.Gerçekten her ikisi de çok güzel kokan parfümler.

Yorum

• murrjm
        murrjm Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Seride Rose Explosion var ki fenadır. Nectar'ı da merak ettim.Yorum için çok teşekkürler

• Libra
        Libra Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Rica ederim☺️

• Yağmur yağıyor bir yandan soğuk bir rüzgar esiyor gerçekten inanılmaz bir mevsim adana için hayatımda görmedim böyle bir şey bu soğuk havaya Xerjoff-Naxos en sevdiğim xerjoff 🙃 herkese iyi günler 🙃

Yorum

• yerli üreticilerimizden happy body nin carletta adlı parfümünü fıslattım

Yorum

• Acqua Di Parma Colonia

1916 yılında piyasaya çıkmış ve aradan geçen bir asırı geçkin sürede popülerliğini kaybetmemiş zamansız bir parfüm.

İlk üretiminin üzerinden bunca zaman geçmesine rağmen, günümüzde bile modern maskülen çizgisini yakalayan kült bir parfüm.

Herşeyden önce kaliteli ve doğal kullanılan harmanı onu ön plana çıkartıyor. Kalite hissiyatı oldukça yüksek tam bir beyefendi parfümü.

Bergamot ve limonun ön planda olduğu taze, yeşil ve ekşi narenciyelerle patlarcasına bir açılışın ardından artık her maskülen parfümün içinde görmeye alışık olduğumuz lavanta ve biberiyenin keskin, tozlu ve kuru yapısı parfümün ana gövdesini oluştuyor. Temizlik hissiyatı veren misk ise parfüme odunsu notalar ile beraber sabunsu ve kremsi bir hava katıyor.

Kısaca özetlemek gerekirse, yaz aylarına uygun ferah, canlı, temiz ve yeşil tonda, zamanın çok ötesinden gelen bir parüm.
          Son Düzenleme matrai; 04-06-20, 20:12. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Parfum d'Orsay Le Dandy Pour Homme kullandım. Pek güçlü olmadığı için bol sıkınca tütünü biraz daha hissedilir oldu. Meyveli ferah yapısı güneşli günlere yakışır şekilde. Zayıf olduğu için de yazın veya sıcakta meyvenin o tatlılığı olmasına rağmen içini kaldıramıyor, gücü yetmiyor. Çok kullanışlı bir parfüm bu arada. Her mekana ve zamana uygun, yer seçmeden kullanabileceğin parfümlerden.

Yorum

• Valentino Oumo

Yorum

• Sculpture Pour Homme, Nikos

Temiz bir fujere göre fazla tatlı bulduğum bir parfüm. Sculpture’dan yazlık olarak bahsedildiği de oluyor ama bence en uygun mevsim ilkbahar. Gerek çiçeksi yönü gerek temiz tatlılığıyla çiçeklerin yeni açmaya başladığı serin bir ilkbahar gününe güzel gidebilir. Yaz sıcaklarında ise maalesef itici derecede etki yapabilecek bir kokuya dönüşmeye müsait bir yapıda.

Bu yelkenli, bence "şişede durduğu gibi durmayan parfümler" listesine adını yazdırabilecek cinsten bir parfüm.
                Son Düzenleme Aryan; 04-06-20, 21:08. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Selective44
                  Selective44 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Fiyatı göz önüne alındığında aslında fena parfüm değil ya.

• Guerlian l homme ideal cool. İzmir’de iki gündür sağanak yağış vardı bu gün çok sıcak. Bu parfümde nane ve turunçgilleri çok hissediyorum. Orijinalindeki badem yine bunda da var. Cologne kadar güzel değil sma yaz için güzel bir seçim yinede.

Yorum

• Tom Ford Beau de Jour

Yorum

• Chanel allure homme

Yorum

• Kumkat Wood

Yorum

• MFK - Masculin Pluriel

Yorum

• Dior sauvage edp. Günaydın 🙃

Yorum

• Xerjoff Zefiro

Tenimde beyaz şarap-şampanya benzeri bir kokuya eklenen tütsünün baya hakim olduğu ama öyle burun tırmalamayan gerçekten parıltılı bir rönesans kokusu. Tek negatif yanı yayılımı yok denecek kadar az. İlk sıktıktan yarım saat sonrası direk ten kokusu diyebilirim. Ben de aşağı yukarı öyle sıkıyorum işte sıcak günlerde bile

Yorum

İşleniyor...
                            X