Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua di Parma - Colonia Ambra

Yorum

• Millesime.
      Son Düzenleme Abbathdoom; 07-06-20, 02:08. Tarafından yapıldı.

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ait oldugun yere geri don seni aşağılık pislik Lanet olsun..

• Boucheron Jaipur EDT

Geçtiğimiz aylarda aldığım bu dekantı bugün kullanayım dedim. Parfümde odukça oryantal bir çiçeksilik hakim. Tatlılık ve çiçeksilik aslında beraber güzel bir harmoni içerisinde işlenmiş, kokusu insanı öyle rahatsız edici cinsten olmasa bile bizim coğrafya için öyle beğenilecek bir yapısı yok maalesef. Böyle tam hacı yağı yaftası yapıştırılacak koku da değil ama o kulvara doğru göz kırpıyor desem çok da yanlış bir cümle kurmuş olmam. Netice itibariyle dekanttan öteye geçmeyeceğim gibi dekant bittikten sonra yeniden dekant siparişini de vereceğimi hiç sanmıyorum

Yorum

• Lidge.

Yorum

• Dunhill Icon

Yorum

• Bugün, uygun fiyatlı, temiz bir 90'lar fujeri Sculpture Pour Homme'u kullanıp yazmak istedim : http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...%93-nikos-1995

Yorum

• Bijon Menthe Froide
              https://www.parfumo.net/Perfumes/Bijon/Menthe_Froide

Adı gibi bolca naneli bir ilkbahar-yazlık. Notalarını iyi yansıtıyor. Yayılım max. 2 metre. Genel olarak tıraş kolonyası hissiyatına sahip. Kirlilik yok. Nane hep başrolde, arkadan lavanta, limon, bergamot rahat hissediliyor. Kimyon algılayamadım. sandal, temiz misk ve meşe yosunu sonda olmasına rağmen ilk 5-10 dk.dan sonra hissediliyor. Güzel fakat yeni değil. essenza nobile da 50ml 135€. Değmez bana göre.

Yorum

• Xerjoff - Uden
                Yazlık bir bozzy, greyfurt ve limon gibi ekşi narenciyeler ile rom birlikteliği, muhteşem bir kahve ile vanilya. Dört mevsim kullanılsa da yaz aylarında daha keyifli.

Yorum

• Dunhill Icon
                  Ferah, yeşil ve baharatlı yazlık-baharlık güzel bir çalışma.

Yorum

• Rasasi-Pour Lui aventus meyveli batch klon performansı ortanın üstü diyelim genel beğeniye uygun. 🙃

Yorum

• Xerjoff Nio, değişmeyen favorilerimden

Yorum

• Salvatore Ferragamo'dan devam ederek daha naif Terra Rossa.. Turunçgiller, çiçeksi dokunuşlar ve en önemlisi mürün sıcaklık ve değer kattığı tatlı, balzamik paçuli yorumu.

Yorum

• Ysl jazz vintage

Yorum

• YSL Opium. Çok hoş anason vanilya parfümü. Elimde 4 ml kadar vintage ve şişeli olarak güncel versiyon var. Vintage olan gerçekten çok daha iyi. Fakat günceli de asla kötü değil.

Yorum

• Paco Rabanne Invictus Aqua

Yorum

İşleniyor...
                              X