Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfums MDCI Cuir Garamante.

Yorum

• Zoologist Bee
      Son soğuklar ve Bee böyle havalara çok yakışıyor. Yarattığı çok gerçekçi habitat atmosferi beni hiç rahatsız etmiyor. Kullanılamaz bulanlar 1 saat sabrederlerse kokunun çok güzel açıldığını fark edecekler aslında. Çünkü açılış sonrası çok iyi bir alt nota dengesi var; bal ve balmumu/peteksi aroma hiç silinmeden vanilya, musk, tonka tatlılığı devreye giriyor ve daha derinleşiyor kompozisyon. Kalıcılık ve silaj çok çok iyi.

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kokunun o bir saatlik açılışında yarattığı tahribatı Rusya, Ukrayna’da yaratamadı.

• Chanel 31 Rue Cambon

Odunsu çiçeksi olarak sınıflandırabileceğim yine klasik Chanel aldehitlerinden gelen temiz sabunsu yapısı ve derin kokusu ile size Chanel’in lüks ve ihtişamlı dünyasına götürecek bir parfüm.

Saksılarında yeşil çiçeklerin olduğu,cumbalı renkli ve eski bir balkondan içeriye süzülen güneş gibi otantik...Audrey Hepborn gibi zarif ve güzel.

İristen gelen nostaljik hissiyatı modernleştiren yeşil akorların verdiği parlaklık...Ylang Ylang ve gülden gelen temiz kremsi bir dokunuş...

İlk koklayıştan itibaren ‘’işte bu bir Chanel parfümü’’ diyeceğiniz o kalite ve lüks hissiyatını size geçiren bir başyapıt.

Yorum

• Aryan
        Aryan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Severler sevmezler ama Chanel bu şipre işini hakkıyla yürüttü !

• Bugün Michael Kors Michael kullandım. Buzz gibi rüzgarlı bir havada , buram buram cennet gibi kokan çiçekler öyle güzel oldu ki. İlk anda biraz ağır geliyor ama az bir miktar, gün boyu sürekli kendini hissettiriyor.

Yorum

• Frederic Malle Musc Ravageur.

Yorum

• Chanel coromandel EDP ve EDT
          Bugün ikisinde sağ-sol bileklerimde test ettim. İlk izlenimlerim

EDP de daha yumuşak ve dengeli bir paçuli mevcut iken EDT de ise biraz daha sert ve ön plana çıkan bir paçuli var.

EDP daha tatlı ve feminen gözükürken EDT daha maskulen ve sert bir yapısı var.

EDP olan daha lüks kokuyor notalar daha uyumlu ve ahenkli. EDT de ise paçuli daha başrolde ve baskın

İkisi arasında kararsız kaldım farkli günlerde kullandıkça tarafımı seçerim artık.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PdM Herod

Yorum

• Guerlain tonka imperiale kullandım.

Yorum

• Joop! Homme Joop!

Ne zaman bir parfümeriye girsem elinde pembe bir şişeyle bana doğru gelen bir satış elemanı olur ve ben de elimi hafifçe kaldırarak dur işareti yapar: "Teşekkür ederim, öksürük şurubu koklamayı 14 yaşında bıraktım." derim. Ama bir süredir can sıkıntısından olsa gerek aklımdaydı ve sadece bu partide neler döndüğüne bakmak istedim (Bir nevi “Bir arkadaşa bakıp çıkacağım” durumu).

Bir gerçek var ki seveniyle, sevmeyeniyle ne olursa olsun Joop! Homme fenomen bir klasik. Joop! Homme, bugün 33 yaşında!

Hakkında bir incelemenin forumun arşivinde bulunmasında fayda gördüm: http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...oop-homme-joop

Yorum

• Serge Lutens Chergui (2013).

Yorum

• YSL Exquiste Embroidery

Yeni keşfettiğim ve çok beğendiğim bir parfüm oldu. Oud ve gülün farklı bir yorumu. Tarz ve koku olarak MFK Oud Satin Mooda çok benziyor. Bu tarzı sevenlerin kesinlikle denemesi gerekir

Yorum

• Vertus Rose Morocco
                      Nükleer bomba,4 saat oldu sıkalı.Buram buram pöfürdüyor
                      Yatana kadar benimle olacağı kesin,az sıkmadım mereti üzerime.

Yorum

• Alghabra Poem of Damas

Gerçekten More than Words'e benziyor fakat ben ilk 1 saatini Bond no 9 New York Amber'e de benzettim. İki tane sevdiğim gül parfümlerini birbirine karıştırmışsın gibi kokuyor Poem of Damas. Performansı muazzam, kalıcılık ve yayılım muhteşem ...

Yorum

• Ve yazdım..https://fatonunparfumleri.blogspot.c...alaia.html?m=1

Yorum

• Tiziana Terenzi Vele

Bu parfümü ilk kullanışımda sevmiştim, ama sonraki günler tekrar kullanımda itici bir hal aldı. Sanki üzerime oda parfümü sıkıyorum gibi hissediyorum. Vele'yi ilk kullandığımda dolgun, köşesiz çiçeklerin meyveli karışımı gibi kadifemsi, kalite hissi veren kokusuydu benim için. Artık aynı hissiyatı vermiyor. Sentetikliği yorucu, elim varmıyor kullanmaya. TT Ecstasy de öyle oldu. İlk kullanımda beğenmiş, sonraki kullanımlarda sentetik hissiyatını göz ardı edemez hale gelmiştim.

Yorum

İşleniyor...
                            X