Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nicolai Patchouli Intense.

Yorum

• V Canto Mastin
      Keskin denilebilecek ilacımsı hatta çamaşır suyu efekti veren açılışı geçtikten sonra - bende yaklaşık 1,2 saat civarı - daha çok iris hakimiyetinde sonlanıyor.Dior Homme EDT sıkmışsınız da sanki aradan uzun saatler geçmiş gibi.

Yorum

• Molinard | Patchouli Intense
        saf paçuli yağına yakın şekilde kuru toprak hissini tam olarak veren sade bir yapı üstüne ince tozlu yapıyı güçlendiren kaşmir ve hafifçe bal dokunuşu ile nispeten tek düze fakat paçuliyi ciddi manada sevenleri oldukça memnun edecek kaliteli bir referans.
        Bir Battaniye kadar sofistike değil fakat en az onun kadar sıcak ve samimi tabiri caizse tam bir Kadife. gurme denmiş fakat bence kararında bir tatlılığa sahip. özellikle kıyafette kalıcılık çok iyi, yayılım orta-iyi seviyede.

Yorum

• Nicolai Patchouli Intense

Cuir cuba intense ile newyork intense dokularını hissedebildiğim bir yorum. Başlarda sabunsu kokusunu rahatlıkla hissedebiliyorum, özellikle yakından kokladığımda (new york intensi yakından kokladığımda biraz daha traş köpüğü kokusuna yakın). Belli bir mesafeden ise paçuliyi ve cuir cuba intense dokunuşlarını algılayabiliyorum. Kokuyu beğenerek kullanıyorum. Şahsi fikrim maskülen yapısı çok ağır basıyor. Performansını değerlendirirsem, iş arkadaşım (kadın) yaklaşık bir metre uzaklıktan kokuyu alabildi. Yalnız olumlu bir yorum yapmadı. Garip buldu, biber gibi koktuğunu söyledi
          Son Düzenleme junleon; 22-03-22, 22:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Zoologist - Bee, Zoologistin en güzel parfümlerinden ve en sevdiğim bal ve bal mumu kokularından.

Yorum

• Zara Seul

Yorum

• Serge Lutens Santal Majuscule.

Yorum

• BRİONİ Edp İntense kullandım Karanlık biraz narenciye katılmış hafif bir oud kokusu beğendim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• costume national homme parfum kullandım , kesinlikle aynı DNA' lara sahip ancak daha kremsi ve daha çok emek harcanmış gibi , nota geçişleri mükemmel.
                    Saldırganlığı EDP 'deki gibi değil ancak kalıcılığı yüksek.

Yorum

• Nishane Unutamam

Evdeki ahaliye göre Yaseminli naftalin kokuyormuşum . Açık ara nishanenin en güçlü parfümü . 1 fısı bile fazla, yarım fıs olsa keşke…

Yorum

• Bugün canımı sıktım.
                        Parfüm sıkmadım.
                        Çünkü dün sağ ayak bileğimi kırdım.
                        Ama kalkmaya üşenmesem LP9 ya da DHİ sıkardım.

Yorum

• Medea
                          Medea Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Geçmiş olsun

• Libra
                          Libra Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok geçmiş olsun🙏🏻

• matrai
                          matrai Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Geçmiş olsun hocam

• Bugün YSL L'Homme ile beraberdik ,naif,kimseyi rahatsız etmeyen beyefendi kokusu ile

Yorum

• Clive Christian X Masculine.

Yorum

• Chanel Sycomore EDT
                            Edt de pembe biber biraz daha baharatlı bir etki sağlıyormuş. Bu versiyon da çok hoş, edp nin yayiliminda çok hafif bir tatlılık varken EDT içinde taze baharatlı hava daha belirgin.

Yorum

• Nasamatto - Pardon

Yorum

İşleniyor...
                              X