Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• penhaligon's halfeti ;

tatlı bir gül-öd parfümü.satin mood'a benzettim tarzını.unisex kullanıma yakın.Aslında güzel parfüm ama ben daha sert maskülen öd gül parfümlerini seviyorum.bu biraz şurubumsu ve tatlı.

Yorum

• Nicolai Cuir Cuba Intense.

Yorum

• Dün gece dışarı çıkarken Gucci Guilty Intense kullandım. Ne yazık ki gece boyu kokusu doğru düzgün burnuma gelmedi. Kalıcılık ve yayılım daha iyi olacağını düşünmüştüm açıkçası.
        Bugün kullandığım parfüm ise Narciso Poudree. Yumuşak, pudralı ama kendisini hissettiren, kullanmaktan keyif aldığım bir parfüm.

Yorum

• Costume National 21
          Bitsinde kurtulayım diyerek kullanıyorum bugün. Kötü değil, iyi de değil ... Elveda CN21

Yorum

• Franck Boclet Angie.

Tam bir incir.

Huzur veren bir koku.

Yorum

• Creed - Bois du Portugal

Yorum

• Hermes Rocabar.

Yorum

• Zara Universal Oud kullandım. Asaq Khasab el Oud'a benzettim. Temiz, ütülenmiş bir esvab hissiyatı veren bir ud gül parfümü.

Tüfeğini depoya koydular,
                  Esvabını başkasına verdiler.
                  Artık ne torbasında ekmek kırıntısı,
                  Ne matarasında dudaklarının izi;
                  Öyle bir rûzigâr ki,
                  Kendi gitti, İsmi bile kalmadı yadigâr.
                  Yalnız şu beyit kaldı,
                  Kahve ocağında, el yazısıyla:
                  "Ölüm Allah'ın emri, Ayrılık olmasaydı."

Yorum

• bugün dior homme intense

Yorum

• Giorgio Armani Acqua di Giò Absolu

Yorum

• mab ganymade;

açılışında ıslak kağıt kokusu aldım,daha sonra çiçeksi bir portakal kokusu aldım(bu kısımları bois imperial'a birebir olmasada benziyor) devamında gucci pour homme tarzı bir talaş kokusuda alıyorum.burnumu elime dayayıp kokladığımda kremsi bir odun kokusu alıyorum.havada yayılımı ise daha ferah ve çiçeksi.Güzel parfüm beğendim ama abartılacak bir tarafıda yok.nasıl bu kadar meşhur oldu anlamadım.iyiki dekant sistemimiz bu kadar yaygın alıp alıp 3-5 ml kullanıyoruz.benim için şişesi alınacak bir parfüm değil

Yorum

• Baldesarrini Ambre Çok güzel kremsi bir amber 6 saat boyunca hissediliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ormonde Jayne Xian

Tertemiz sabunsu bir parfüm. Yeni yıkanmış ütülenmiş bir gömlek gibi kokuyor. Genel hissiyatı beyaz. Sade ve duru. Açıklanan notalarında olmasa da kadifemsi ve yumuşak kullanılmış olan gül kokusuda kendini hissettiriyor. Özetle relax zamanlarda kullanılacak bir parfüm

Yorum

• Strangers Parfumerie Cigar Rum Intense.

Yorum

• dior homme intense
                                Son Düzenleme ssselçuk; 16-02-22, 22:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                                X