Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MDCI invasion barbara ve Memo-Italian Leather layerı

Yorum

• savaser
      savaser Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Layer i nasıl uyguluyorsunuz

• harunozkan89
      harunozkan89 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      layer işin esprisi hocam biraz, bugun ikisini birlikte kullandgımı söylemek için o sekilde yazıyorum mdci'ı tshirtume, memoyu kollarıma sıkmıstım bugun cok keyif verdi

• Guess seductive homme

Yorum

• Creed - Erolfa

Yorum

• Server kaynaklı bir sorun vardı. Bayram tatiline girdikleri içinde ulaşmak biraz zaman alsada neyseki sorun çözüldü.
        Bugün fazlaca sıcak bir havada tercihim Tom Ford Azure Lime. Arka planda kalmış ama bana göre Venetian Bergamot tan sonra Tom Fordun en iyi yaz parfümü. Citrus notaların doğallığı o kadar iyiki sıktığınız anda ferahlatıyor. Özellikle sıcak yaz günleri ne kullansam diye düşündüğüm anda hem performansı hemde ferahlatıcı etkisiyle her daim elimin gittiği kokulardan bir tanesi.

Yorum

• Davidoff cool water. Bu parfümün kalıcılığı ben de inanılmaz oluyor. Ne zaman soksam en az 12 saat 😃 Keşke TdH a da cildim böyle tepki verseydi 😞😞

Yorum

• Amouage reflection.. tekrardan ayvalık bı bayram. Yolculukta yanımda Uden-Nio-Git olacak.

Yavaş yavaş koleksiyonumu 200 aşağısına çekeceğim

Yorum

• Channel blanche edition

Yorum

• Bvlgari aqua amara

Antalyada narencıye bahcelerınde gıbıyım

Yorum

• Tiziana terenzi Gumin. Nicolai newyork intense. Dior ambre nuit. Ruh halim cok karmasik orucun son gununde artik limitim son demlerinde

Yorum

• Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme

Yorum

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Harika tercih olmuş

• Frederic Malle, Vetiver Extraordinaire... Vetiver aşkına
                    estefanyen

Yorum

• Nicolai New York Intense. Sıcak havalarda yeni kurtarıcım. Fark ediliyor da.

Yorum

• Hypnotic Poison Edp kullandım.Sadece 2 fıs sıktım.Biraz ağır ama çok güzel bir parfüm gerçekten.Tenimde edt den daha güzel duruyor.Daha koyu ve tatlı bir yapısı var.Kaliteli,şık,çekici bir koku👍🏼

Yorum

• Akşam için montale nepal aoud

Yorum

• Geceyi bir kez tazeleyerek CdG Vettiveru ile geçirdim. Tende daha çabuk kaybolsa da saçtaki ve kıyafetteki kalıcılığı hiç fena değil.

Yorum

İşleniyor...
                            X