Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zegna - Italian Bergamot

Yorum

• HDP 1725, sabunsu barbershop kokularına mükemmel bir örnek.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	3.30 MB
ID:	37713
        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

Name:	
Size:	152.2 KB
ID:	37729 1872

Yorum

• L'Artisan Timbuktu, bi afrika havası aldırdı vetiver kullanımı çok güzel bir parfüm...
            estefanyen

Yorum

• comme des garçons avignon.
              Bu ara atışlarım hep karavana, kyoto ile çok benzer ikiside ferah kokuyor ve bu benim hoşuma gitmiyor.
              Sadece garçons.

Yorum

• Kafir gecemiz mübarek olsun arkadaşlar..ADP colonia assoluta in villa kullandım..bergamot ile açılan sonradan miske dönen bi parfum kalicilik edc ye göre bence iyi nota geçişleri de güzel ama misk e çabuk geçiliyor ve ben sıkılıyorum

Yorum

• Naomi Goodsir Iris Cendre

Yorum

• Chopard noble vetiver

Yorum

• Nishane Karagöz. Tek fısı bile atom etkisinde bu nasıl bir performanstır. Uzun süredir bu kadar performanslı ve beni etkileyen bir parfüme denk gelmedim. Karagöz e sahip olanlar çok şanslı. Elinizdeki parfümün kıymetini bilin.

Yorum

• F.essence oud
                    F.essence oud Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok merak ettiğim bir koku.ismi yüzünden her anlamda deli dolu bir parfüm galiba Altuğ hocam

Name:	
Size:	118.4 KB
ID:	37836 Galloway

Yorum

• OJ Montabaco

Yorum

• Bois 1920 Classic

Yorum

• Bugün Cn Homme A serisini kullandım o gerçek bir hazine :Ç) değerini çok iyi bilmek gerekiyor.
                        Diğer serilere göre bence oldukça farklı bir kere rengi daha koyu, kokusu daha canlı , daha sulu ve tek fısla sizi boğabiliyorken diğer serilerinde bu özellikler yok
                        Denildiği kadar varmış diyorum ben =)
                        Bu deneyimi yaşamamı sağlayan yalciner51 hocama teşekkülerimi iletiyorum

Yorum

• Dün gece yürüyüşe çıkarken Angel sıkmıştım.Yürüyüş boyunca yumuşak,tatlı,lezzetli havası bana mutluluk verdi.Sabah kalktığımda hala saçlarımdan mis gibi geliyordu kokusu.Bugün de Lolita kullanacağım.Her ikisi de bana göre çok cazibeli kokular.Yazlıkta bir komşum da daha önce Lolitayı bende beğenip ismini sormuştu.Daha sonra parfümü almış ve çok memnun😊

Yorum

İşleniyor...
                          X