Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• PdM Oajan

Yorum

• Kralın dönüşü
      green irish tweed

Yorum

• Heeley - Sel Marin

Yorum

• Hermes Terre Edt

Yorum

• uzun zamandır koklamadığım şişesini almadığım canım dior intensi bir arkadaşımdan fıslattım bu gün ...çook üzgünüm çoook.

Yorum

• bugün Nero kullandım uzun zamandır beni kendisine hapseden bir koku olmamıştı bu tadı onda alıyorum .Ve şapka çıkarıyorum Terenzi abimize bravoooo

Yorum

• Frozenwings
                Frozenwings Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bu sıcakta???

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                gerçekten bu sıcakta nasıl oldu acaba güzel olmuştur ya süper koku

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Burhan hocam bu mevsim ve bu sıcakta uzak dur derim. Hem etrafından olumsuz tepkiler alırsın hem de Parfümü Kış Mevsiminde kullanman gerekirken parfümden bıkar ve soğursun demedi deme :-))

• Chanel Allure Woman edp

Yorum

• Versace Crystal Noir Edp kullandım.Bugün daha çok hoşuma gitti kokusu.Sıcak havada kendi üzerimden daha çok hissedebildim.Temiz,kremsi,güzel bir parfüm😊

Yorum

• Dior Sauvage. Ben bu parfümden çok büyük bir beklentim olmadığındanmıdır nedir anlayamadım ama severek kullanıyorum. Tamam bir dior homme intense veya dior eau sauvage parfum gibi bir ağırlığı yok çok özel bir parfüm değil ama günlük kullanıma son derece uygun performanslı ve güzel bir koku. Markası dior olmayıp başka birşey olsaydı eminimki daha fazla tutulurdu. Ama dior olunca beklenti yüksek oluyor ve bu parfümde kesinlikle yüksek beklenti ve yanlış reklamlandırma kurbanı. Johny Depp ve Sauvage alakasız olmuş kabul ediyorum.
                  Son Düzenleme matrai; 16-06-17, 22:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tek sevebildiğim Alien ünvanını taşıyan TM Alien Sunessence 2011 ve efsane Guerlain L'Instant Magic Elixir

https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Amouage Journey

Akşam çıkarken, serin havayı fırsat bilerek hasret giderdim. Açılış ve orta bölümleri muhteşem.

Yorum

• Xerjoff Nio akşamı

Yorum

• Akşam serinliğine küçük bir Grand Soir dokunuşu
                          Kışa şişeli satin mood ve grand soir kesin girecek dolaba.Az ve öz net!

Yorum

• sabah st dupont 58. avenue montaigne ile başladım chopard wish ile ortaladım katy perry purr ile bitiriyorum günü

Yorum

• Bugün sıcaktı ama az miktarda Sultan Leather kullandım, ofiste arkadaş az sıktığım için en çok nereye sıktın koklamak istiyorum nasıl güzel bir şeymiş bu ya dedi
                              estefanyen

Yorum

İşleniyor...
                              X