Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Tapatalk uygulamasinda bu basliga erisilememesi sorunu ile ilgili olarak eski basligi kilitleyip arsive aldim ve yeni baslik actim; buradan devam edelim, bakalim soruna care olacak mi?

Bugun Lubin - Itasca...

Mazzolari Nero

Yorum

Evet çare olmuş Akşam için Lumiere Noir. Her kullanışımda ayrı bir keyif veriyor. Reformüle filan olmadan stoklamak lazım. Malum marka satıldı. Ne olacağı belli olmaz bunların

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• doors
        doors Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Abi hala reformüle olmadımı o ya?Hayret ettim bak şimdi.

• Pikcell
        Pikcell Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yakında o da reformüle olur bende şişesini saklıyorum pişman olmamak için, sizde stoklayın fazlaca Altuğ hocam.

• denondj
        denondj Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Zaten reformüle oldu Kurkdijan zamanında iken, yenisiyle eskisi arasında fark var gerçekten.. ama iyice ilk formülünden uzaklaşma durumu da var tabi.

Amouage günüydü. Pazar gezmesi İçin Pamukova'nın temiz havasında interlude. Reflection man. Jubulation 3 amouage eri ile birlikteydik

Yorum

hdp 1740

Yorum

Nishane - Fan Your Flames

Yorum

Mancera Cedrat Boise ile Aventusu yad ettik

Yorum

pdm herod

Yorum

Puredistance M
                Super otesi bir deneyim. Iki uc cumle ile tarif edebilecegim bir sey degil. Roja Dove Fetish'ten de ileride...

Yorum

• PinotNoir
                  PinotNoir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bana da getir, bana da getir. 🙏

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                Puredistance M
                Super otesi bir deneyim. Iki uc cumle ile tarif edebilecegim bir sey degil. Roja Dove Fetish'ten de ileride...
                Yarın sana inat Roja Dove Fetish günü o_O

Yorum

Gezi dönüşü duş aldıktan sonra 3 gün önce kullandığım eşohman üstünü giyineyim dedim. Üzerinde misler gibi bir koku. Dikkat edince hemşerimin dediği gibi Coromandel-Ambre Nuit karışımı, yumuşak ama güçlü bir koku aldım. (Salvatore Ferragoma Terra Rosa). Hoşuma gidince başka da koku kullanmadım.
                  Son Düzenleme PinotNoir; 27-03-17, 00:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

Umut'la konuşurken adı geçince akşamüstü Profumum Roma Arso kullandım. Yanmakta olan yeşil iğneli çamlar, sedir, çam reçinesi ile gerçekleşen açılışı sarmalayan keskin metalik bir duman, bu ilgi çekici olabilecek açılışı benim için gerçekçilikten biraz uzaklaştırıyor. Ancak yarım saat içinde, parfüm tenimde kurumaya başladığında ve o garip metalik hissiyat kaybolduğunda, devreye giren tatlı baharatlarla beraber iyiden iyiye Fille en Aiguilles - Norne sularına giren daha sıcak bir orman kokusu ortaya çıkıyor. Bu bölüm, diğer iki parfümün halen biraz gerisinde kalsa da parfümün kesinlikle en keyifli kısmı. Sonlarda, sönmüş bir kamp ateşinden kalan yarısı yanmış ve soğumuş odunların kokusu uzun süre devam ediyor. Fille en Aiguilles gibi büyük değişimler, sürprizler, katmanlar söz konusu değil ama tamamen aynı çizgide gittiği veya boyutsuz olduğu da söylenemez. Bu açıdan Norne ile kıyaslamak daha mantıklı gibi. Norne, detaylar açısından biraz daha zengin ve özellikle açılış itibarıyla daha doğal. Kalıcılık gayet iyi oldu tenimde, yayılım ise genellikle ortalama ve ortalama altı seyretti. Kışın, etrafı rahatsız etmeden kullanılabilecek maskülen bir yapısı var. Kendi kulvarındaki iyi seçeneklerden biri.

Yorum

• harunozkan89
                      harunozkan89 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      ağzına sağlık mete hocam

Laurent Mazzone Sensual Orchid ile Parfums De Nicolai NewYork İntense

Yorum

Jovoy - Private Label

Yorum

Dior Homme Parfum

Yorum

İşleniyor...
                        X