Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Geisha Noire akşamıydı. Harikadıydı da.

Yorum

• Xerjoff mefisto

Yorum

• Günaydınn, kenarda köşede 5-6ml kalan eski designerları bitiriyim, yeni şişelere yer açılsın diye düşünürken Lacoste - Essential kullanayım dedim bugün.. İnsan biraz iyi parfümler kullanmaya görsün, baya zorlandım valla sıkınca bu nası parfüm dedim..Oysa ki ortalama bir parfüm..

Yorum

• Almost Transparent Blue!

Yorum

• Dunhill Icon

Yorum

• Bayramda yanımda sadece yeni aldığım Giorgio Beverly Hills Wings ve Mugler cologne vardı Mugler cologne en favori yazlık parfümüm zaten bugün de dönüş yolculuğunda bana eşlik ediyor.
              Wings'e gelirsek eski tarz kokuları merak eden birisi olarak gratiste gördüğümde hemen kaptım aldım, kendine has bir koku ilk başta Davidoff Coolwater a benziyor dedim ama sonradan farklılaştığınıda hissettim benzer yanları mevcut ama daha farklı lavanta limon ve ferah baharatlarla haraketlendirilmiş bana daha çok coolwater ve blue jeans karışımı gibi geldi.Uzun süre kullanımda sıkıyor ama kendine has havası ile 90 ları anımsatıyor.

Yorum

• Jubilation, ozlemisim nefis koku

Yorum

• Nishane Hacivat

Yorum

• Geçen gün Hypnotic Poison Edp kullandım tekrar.Bu defa bir arkadaşım bu parfüm çok sert,çok erkeksi kokuyor,sana yakışmamış.Bir daha bunu sıkma dedi.Aynı arkadaşım Tresor u da hiç sevmez.İkisini benzetti ve Tresor bile bundan daha iyi dedi😌
                    Bu sabah Eau Des Merveilles Bleue kullandım.

Yorum

• Nishane Sultan Vetiver. Geçen gün Murat ve Mert bey ile buluşmamızda ismini sıkça telaffuz ettiğimiz bir parfümdü. Yurtdışında bir hayli hayran kitlesi olan ve adına gruplar oluşturulan bir parfüm. Peki onu bu kadar diğer vetiver temalı parfümlerden ayıran ve özel kılan şey ne demiştim. İsmini vermedikleri ve Sri Lanka da yılda sadece 2 litre üretilebilen bir hammadde demişlerdi. Bu 2 litreyide komple Nishane alıyormuş. Evet gerçekten bu parfümde farklı ve özel bişeyler var bunu çok net hissedebiliyorsunuz vetiverin etrafına dolanmış farklı ve özel bir nota. Performansına zaten diyebilecek en ufak bir şey yok.

Yorum

• Dunhill icon

Yorum

• Bond scent of piece ve tf grey vetiver layer

Yorum

• Creed Green Irish Tweed

Yorum

• Nishane-wulong cha

Super cay temalı koku, bırbırıne benzeyen yazlıklardan sıkılanlar ıcın gayet orjınal ferah serınleten koku

Not: az kilian sth ıle bırlıkte kullandm cok daha hosuma gıttı

Yorum

• comme des garçons wonderwood alışmaya ve sevmeye çalışıyorum.
                                Sadece garçons.

Yorum

İşleniyor...
                                X