Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Wulong Cha

açılışı yaptık yeni kokularla

Yorum

• Acqua Di Parma Colonia

Yorum

• Antaeus

Yorum

• Hacivat. İlk izlenimim olumlu. Aldığım Aventus'un bunun yarısı kadar performansı yoktu. Klon bir parfüme bizim kültürümüze ait bir isim konulmasından dolayı beklentileri farklı yönlere çektiğini düşünüyorum. Pazarlama hatası bence. Parfüm güzel ama Hacivat Ananas kokmamalı.

Yorum

• Bugün La Vie Est Belle..Son günlerde tatlı parfümlerden gidiyorum.Böyle tatlı,çiçeksi,enerjik parfümleri kendi üzerimde seviyorum.Hayat dolu,cıvıl cıvıl bir his veriyor.Yaza da yakıştırıyorum😊

Yorum

• Nishane - Hacivat. Baskın değil ana kendini sürekli hissettiriyor. Genel olarak beğendim.

Yorum

• Francesca Bianchi - Sex And The Sea. Oldukça farklı ve özgün. Muhteşem bir harman kalitesi üst düzey bir performans. Yazlık gibi görünsede bana kalırsa yoğun yapısı nedeniyle serin havalarda daha güzel olacağı yönünde. Notalarındaki hindistan cevizinin kullanımı oldukça farklı ve başarılı

Yorum

• Nishane Hacivat kullanılmaya başlandı bugun

Yorum

• Sevgili Dewnew'in bi' diğer hediyesini deniyorum bugün.

L'Artisan - Drole de Rose.

Uzun süredir hem merak ediyordum hem de içerik itibariyle tahmin yürüttüğüm bi' nokta vardı. Düşüncelerimde yanılmadım ve makyaj efektine sahip diğer kurbanımı da buldum.

96'da doğmuş olmasına rağmen zamanının çok ötesinde bi' çalışma. Roba'dan bi' elbisenin hiçbir makas darbesi almadan kendi kendi modernize olması ve giyen kişinin ayağında şık bi' kundura olması gibi. 90' larda da kullanılır, günümüzde de özel anlar olmak şartı ile kullanılır.

Yoğun ve keskin bi' anasonla açılıyor. Bu anasona Opium Pour Homme EDP'den aşinayım zaten, aynı ayarda yedirilmiş. Mezeleri getireyim bari derken araya hızla giren dolgun gül San Marco'ya ışınlıyor.

Zamanlar arası geçişte bi' noktada duruyor. Tam arada. Hiç bi' şey kesin değil, net değil, zıtlık kavramları... Nereye doğru gideyim derken o an başlıyor; Harika bi' süsen, gül ve menekşeyle parlamaya başlayıp rujları çıkartıyor sahneye. Dişiliğini sonuna kadar kullanıp makyajına devam ediyor uzun süre.

Şöyle düşünün; Davete gitmeye hazırlanan bi' kadın, aynasının önünde kusurlarını kapatmaya çalışıyor. Bende bu esnada Moulin Rouge'dan sonra deneyimlediğim en belirgin ruj rahiyasıyla karşı karşıya kalıyorum.

Tabi bu rahiya gücünü kaybederek inişe geçiyor çünkü eşi arkadan tüm maskülenliğiyle seslenmeye başlıyor. Nefis bi' deri giriyor devreye. Acı yada hayvansal nüanslarla değil. Kremsi ve oldukça yumuşak. Süsen ve deri ortaklığına hep bayılırım zaten. Birbirlerini çok iyi tamamlarlar.

Derinin sahneye çıkışı tüm dişiliği sarıp sarmalayıp unisex kıvama getiriyor. Sonrasında kol kola girip çıkıp gidiyorlar teninizden.

Kimi tende başrol deri olabilir kimi tende tamamen pudra çünkü notalar tek başlarına çok karakterliler. Bende bi' harmoni oluştu fakat deri olaya harika bi' boyut getirdi.

Biraz uzun bi' yorum oldu farkındayım. İleride şişesiyle edinmek istediğim bi' koku olarak yerini sabitledi. Taht hala Moulin Rouge'un tabi.
                    - Stop the car...
                    - What ?!
                    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Bugün TT-Laudano Nero

Yorum

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Laudanoyu çok severim sizin paylaşımınızı görünce yine çok sevdiğim tobacco vanille in bugün kokusunu duyumsadığımı hatırladım.

• Pi-jeY
                        Pi-jeY Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        anladım hocam :=) benimde ikisi çok sevdiğim kokulardır ama tv den vazgeçtim bayadır kullanmıyorum.

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        ben ikisini de bayadır kullanmadığım için sanırım böyle heyecanlı heyecanlı yorum yazdım

• MFK Amyris

Limon çiçeği bu kadar doğal, bu kadar gerçek kokabilir mi? Muhteşem..

Yorum

• Mandarino di amalfi

Yorum

• Heeley - Sel Marin

Yorum

• cornelius
                            cornelius Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Denediğinize değecektir. Deniz konseptliler -akuatik?- arasında en sevdiğim koku. Son sample ı da bugün yedim, yardımcı olmak isterdim.

• ali
                            ali Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            @ cornelius hocam çok teşekkür ederim yurt içinden şişeli temin edebileceğimiz bir yer var mı acaba?

• cornelius
                            cornelius Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            maalesef yurt içinde satılmıyor ali hocam

• Creed Millesime Impérial.. ne güzel oldu özlemişim resmen
                          estefanyen

Yorum

• Gucci Eau de Parfum by Gucci
                            Deri kullanımına bayıldım..
                            https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

İşleniyor...
                            X