Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sabah akşam Ferrari Amber Essence Special edition harika bir amber ve özü alınmış paçuli birleşimi, hayvansallık hemen hemen yok tatlı naif bir kokusu var, ilk baharda ve yaz aylarının serin günlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir koku

Yorum

• Bentley momentum intense.artık baya seviyorum bu kokuyu )

Yorum

• Sol kolumda bond no 9 , sağ kolumda TF TV ...offf atom bombası gibiyim ...müthiş parfümler her ikiside

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
          KARALARIN_CEMAL Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hem de çok tehlikeli ikili kullanmışsınız bir de Bizim burada değil mi Antalya da ? :-)))

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	345.0 KB
ID:	37228
        Son Düzenleme B.taylan; 17-06-17, 02:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Virgind Island Water ile başladık güne

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: savaser View Post
            Virgind Island Water ile başladık güne
            Aynı

Yorum

• Comme des Garçons - Vettiveru.

Yorum

• MFK - APOM Pour Femme

Bu adam portakal çiçeği ustası diyebilirim. Ylang ylang çiçeğinin bayık rahiyasını bu portakal çiçeğiyle bambaşka bi' havaya sokmuş. Üstüne de sedir serperek başka bi' diyara köprü kurmuş.

Sadece bu kokuda değil, genel olarak neroliyi nefis bi' ayarda yediriyor. Ne bizim kültürümüzün aşina olduğu o klasik kolonya karakteri çıkıyor ne de indolik tarafa kayış.

Umarım bu eserleri ileride LVMH'nin elinde sulandırılıp yok edilmez.
                - Stop the car...
                - What ?!
                - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic ve Oriflame Lovely Garden
                  Mandarine Basilic'teki mandalina notası o kadar gerçekçi ve ferahlatıcı ki.. İri, koyu turuncu mandalinaları bilirsiniz, kabuğunu bükünce bir koku gelir hatta gözümüze kaçarsa asidi yüzünden gözümüzü sulandırır, işte rahiyası burnunuza geldiyse bu tam olarak o koku.. Sürekli tazeleme sorunu dışında (AA serisi genel olarak böyle) cinsiyetsiz ve harika bir turunçgil parfümü..
                  Lovely Garden ise koleksiyonumda hiçbir parfüme benzemeyen nefis sütlü bir rhubarb parfümü, etiketinde Oriflame yerine başka bir marka yazsa çok popüler bir yazlık olurdu buna eminim, kimsenin bilmemesi benim açımdan daha olumlu tabii..
                  https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Ayağını tozu ile hemen Nishane Hacivat fıslattım. İlk izlenimim oldukça olumlu. En kısa zamanda geniş bir yorumlama yapacağım.

Yorum

• Frozenwings
                      Frozenwings Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Yorumunuzu merakla bekliyorum. Aventusu tahtından indiriyor mu??!

• matrai
                      matrai Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Aventus ile açılışı dışında hiç bir benzerliği yok. Bana kalırsa aventusu cebinden çıkarır

• Lagerfeld
                      Lagerfeld Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hemen ilk izlenimlerinden yola çıkarak bi' kaç bilgi danışayım Altuğ hocam; çiçeksi yapısı ne yönde? Buna ana yapı floral diyebilir miyiz yoksa meşe yosunu itibariyle sağlam bi' şipre mi doğmuş ? matrai

• Dior Collection Privee Gris Montaigne

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam aynı koku bende de var güzel ama bana feminen geldi sanki, sizin yorumunuz nasıl ?

• Pink Floyd
                      Pink Floyd Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben çok feminen bulmuyorum, unisex kıvamında bence ayrıca güzel parfüm kıymetini bilin hocam

• Sıcaga çok uygun değil ama Ysl- Kouros

Yorum

• Dior Sauvage EDP

Açılışı 80lerden fırlamış bir maçoyken orta bölümlerindeki kremsilik burnuma bayramı yaşattı.Bu parfümü kullanmak isteyenin başına hep, yaş ve takım elbise sorununu çıkarırlar.Bir yanım 'hadi ordan' derken bir yanım 'haklılar' diyor.
                      Neyse ki giymekten gurur duyduğum kamuflajım 'ciddi giyim' konusunu hallediyor.

Diorun;
                      Dior Homme İntense
                      Dior Fahrenheit
                      Dior Sauvage
                      Dior Privee Oud İspahan vb.Hayal kırıklıklarından sonra gözümde kullanılıcak tek dior parfümü.
                      Tenimde kalıcılığı vasatı geçemedi bağıran bir yapısı yok.
                      Üzerimde iyi etkiler bıraktı amma velakin bir şişesini aldıracak kadar değil.

Sadece garçons.

Yorum

• Şirkete giderken Wıld leather :-)
                        Akşam iftara giderken Reflectıon Man düşünüyorum .

Yorum

• Thierry Mugler Pure Wood .
                          Bunu da sevdim
                          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

İşleniyor...
                          X