Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2017

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Crees-royal oud ... çok klas bir iş parfümü ama iş ve iş görüşmesi hariç fazla ciddi kaçar, koku benzerliği olarak değil tarz olarak amouage epicle aynı kulvarda

Yorum

• Yazılan yorumlar falan uçmuş

Yorum

• Le Labo - Vetiver 46

Yorum

• Lancome Trophee Vintage tam bir eski kafa şipre 80'lere boşuna parfumlerin altın çağı denmiyor...

Yorum

• jatne
            jatne Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen katılıyorum sefayir hocam. Bu vintage splitlerinden sonra. Günümüz parfümlerinin %70 gözümde yerle yeksan oldu

• Ormonde Jayne QI Intensivo

Yorum

• Joop homme.....

Yorum

• Terre edp..Ben oldukça memnunum bu kokudan..

Yorum

• Bck to black..sonlarında ki vişne tutün bazen çok güzel bazen garip ama guzel

Yorum

• Hermes Un Jardin sur le Nil. Bahar sezonunu açıyorum.

Yorum

• Nicolai Parfumeur New York
                  Tozlu turunçgiller, tatlılık barındırmayan baharatlar, derinin en beyefendi hali, amberin kararında sıcaklığı; nostaljik ama eski değil, modern ama tatlı değil... Kullanan arkadaşlardan performans konusunda dönüt rica ediyorum. Çünkü bu nefis koku bende zayıf durdu. (Intense olanı değil)

Yorum

• Micallef Royal Vintage Keşke performansı biraz daha iyi olsa..

Yorum

• PinotNoir
                      PinotNoir Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de benzer düşünüyorum. Çok güzel ama performansı tatmin etmiyor.

• Bond No:9 New York Amber.

Yorum

• 3-5 farklı parfüm deneyiminden sonra yine ursayla buluştuk. Olumsuz anlamda geri dönüt almadım hiç. Deneyin arkadaşlar. 1-2 kişi çok ağır dedi sadece ki serin havalarda istediğimiz şey bu sanki

Yorum

• Victor&Rolf - Spicebomb Extreme

Yorum

• Bugün Shalimar a ara verip Angel edp kullandım.Hem kalıcılığıyla,hem kokusuyla mest eden bir parfüm.

Yorum

İşleniyor...
                          X