Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Cedrat Boise

Yorum

• CK - Encounter

Yorum

• Dior Pure Poison

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Isle of Jura , Pure Poison bende dip notalarda oldukça odunsu bir hal aldı ve bu dip notalar beni yormaya başladı. O yüzden şişeyi babama verdim, ona benden daha çok yakıştı ve kendisi de severek kullandı. Parfümler kadın ve erkek olarak ayrılmadan pazarlansa eminim kişisel beğeniler ön plana çıkar ve pek çok kişi karşı cins için şişelenmiş parfümleri tereddütsüz kullanıyor olurdu.

• Isle of Jura
          Isle of Jura Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bazı kokular var ki sadece bir kadın böyle kokmalı diye düşünüyorum. Nerede eski tozlu parfümler nerede şimdiki tatlı parfümler.

• Erdem
          Erdem Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben kokuları kadın-erkek şeklinde ayırmadığım için,yeter ki beğeneyim kullanıyorum.Sizin de dediğiniz gibi özellikle 70’li ve 80’li yıllarda kadın kullanımı için pazarlanan kokuların çoğu günümüz şartlarında çoğu erkek kokusundan daha sert ve katmanlıdır.Parfümde ayırım yapmak tamamiyle satış stratejisi bana göre.

• Amouage Honour Man...

Yorum

• bon no 9 amber,sen parfümsen diğerleri ne.zirvede bir parfüm.gün boyu gül birazcık öd.akşama doğru amber kokusuna dönecek. muhteşem.

Yorum

• Les Senteurs Gourmandes Incense Oud kullandım. Deri notasının balansı başarılı. Udun adı var tütsü ise benim tenimde belirgin değil. Silik bir parfüm.

Yorum

• TF Plum Japonais

Yorum

• CREED...SPICE & WOOD

"Maskulen... ama bagiran sert degil..Hafif tatli tutun var sanki Tene yakin Vintage havasi var Senin tarzin ama sanki eski kafa..Ve derinlerden gelen hafif tatli iris mi tam bilemedim bi nota var
                Guzel mi evet ... ben sana alirmiydim hayir"

Bir arkadasima yorum olarak yazdigim notu aynen buraya kopyaladim...😊

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bir kitap bir parfum bolumumuzde swann tarafindan secilen gunun kokusu samsara edt! Ne mukemmel bir sandal agaci ne mukemmel bir gul, iris! Tesekkurler jean-paul guerlain! Eski bir siseye sahip oldugum icin kendimi ayrica sansli hissediyorum, simsicak bir parfum...
                  Not; kitabin parfum ile alakasi yok elbette, renk uyumu tamamen...
                  Tekrardan not; Auster severim...

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Samsara ayrı, Auster ayrı güzel

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    @Rayiha..

• PDM - Herod

Yorum

• Ormonde Jayne - Ormonde Man

Yorum

• Hermes Cuir d'ange kullandım. Çiçeklerle bezeli, gerçekci bir deri yorumu. Deri burada gerçekten yoğun kullanılmış. Cuir d'ange, Hermessence serisi içinde denediklerimden açık ara en iyi silaj , farkedilirlik ve kalıcılık değerlerine sahip olanı. Ilk bir iki saat ben buradayım diye bağırıyor, sonrasında da teninizi terkedene kadar kendini hissettiriyor.

Yorum

• Guerlain Homme Edp

Yorum

• Van Cleef & Arpels Bois Doré... bu da muhteşem kokulardan biri oldu benim için... direk koleksiyona

Yorum

• DS Durga Amber Teutonic

Yapış yapış çam reçinesi, çıralı odunsuların yanmasından gelen dumansı tütsülü hissiyat. Amberin hafif sıcak ve tatlı derinliği ile oluşturduğu gizemli ambians.Tarz olarak Slumberhouse norne ile oldukça benzer yapıda. Oldukça beğendim.

Yorum

İşleniyor...
                            X