Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Byredo Oud İmmortel

Yorum

• Azzaro Chrome United. Gratis'ten makul bir fiyata almıştım. Normal Chrome ile çok benzerliği yok. Hatta bu parfüme farklı bir isim bile verilebilirmis. Tatlı güzel bir parfüm. Kalıcılığı Azzaro parfümlerinden beklenmeyecek ölçüde uzun.

Yorum

• Mısır Çarşısı - Saf paçuli yağı

Yorum

• MAB ... GANYMADE

Valla begenmem sandim hic ilgimi cekmemisti... Maskulen koku denemicem dediydim... Denedim... oyy cok sevdim... Koku olarak ayri sevdim.. Bir erkek kullansa beğenirim diye ayri sevdim... Sirf koklamak icin de olsa kendimde kullanırım...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post
            Mısır Çarşısı - Saf paçuli yağı
            😊

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
              Hermes Cuir d'ange kullandım. Çiçeklerle bezeli, gerçekci bir deri yorumu. Deri burada gerçekten yoğun kullanılmış. Cuir d'ange, Hermessence serisi içinde denediklerimden açık ara en iyi silaj , farkedilirlik ve kalıcılık değerlerine sahip olanı. Ilk bir iki saat ben buradayım diye bağırıyor, sonrasında da teninizi terkedene kadar kendini hissettiriyor.
              Hermes bayi

Yorum

• Dior Homme edt

Yorum

• Creed - Royal Oud olsada olur olmasada olur

Yorum

• Adp colonia leather. Tam havaları

Yorum

• Isle of Jura
                    Isle of Jura Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bu parfumdeki deri kullanımı nasıl?. İsmine rağmen fresh bir parfüm olduğu söyleniyor.

• Zoologist bee
                  Buram buram kuru doğal bir bal kokusu ve balmumu. Bütün gün arı kovanı gibi dolandım. Zoologist parfümlerinin açılışları çok korkutucu ondan dolayı kullanmayı baya geciktirdim. Ama yarım saat sonra uysallaşmaya başlıyor ve koku güzelleşiyor. Bat olanı pek beğenmedim ve performans zayıf geldi bana fakat sloth çok güzel herbal bir havasi var baştan sona sürekli kendini hissettiriyor zoologist içinde şuan bunu beğendim. Şimdi sırada daha saldırgan bir koku var o da Trex bakalım nasılmış. İlerleyen günlerde onu deneyeceğim ama önce cesareti bi toplayalım. )

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• M Micallef Avantgarde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• CH - 212 Vip Black. 🙂

Yorum

• Chanel allure homme kullandım. Kullandığım onca parfüm arasında eşimden iltifat alan nadir kokulardan biri.

Yorum

• Isle of Jura
                          Isle of Jura Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Hangi yıla ait olduğu da önemli

• orangeverte
                          orangeverte Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bende ki vintage olan. Güncel olanı eskinin cılız bir versiyonu gibi maalesef.

• Isle of Jura
                          Isle of Jura Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Gerçekten güncel chanel allure homme fiyatını haketmeyen bir parfüm. Torpülenmiş allure homme cologne dan bir farkı kalmamış. Hiç kalıcı değildi. Belki de bana kötü bir batch geldi magazada denerken bilemiyorum.

• Tauer - ACDD

Yorum

• Azzaro Chrome United. Ofis için biçilmiş kaftan. Menekşe ve siyah çayın uyumu müthiş. Sedir ağacı ve kişniş notaları parfümü erkeksi bir hale getiriyor. Çok rafine bir parfüm. Bu notalar böyle dengeli kullanılmasa ortaya ya feminen bir parfüm çıkardı ya da çok ağır bir koku olurdu. Tam bir underrated.

Yorum

İşleniyor...
                          X