Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• PDM - Layton. 🙂

Yorum

• XERJOFF... FIERO

Ne Aqua di sale ne Ege... Iste size super bi yazlik koku... unisex felan da degil... tatli degil ciceksi degil ..yumusak ta degil.. tam bir erkek kokusu... ole bagiran sert koseli de degil... Sık cık...ferah maskulen ...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• guerlain homme edp. guerlain homme intense'ın hem aynısı hemde değil. eski versiyon daha bozzy ve daha katmanlıydı, kesinlikle daha güzeldi ama eski versiyonu özleyenler bu edp haliylede tatmin olurlar.Naneli,içkili ferah ve tazeleyici bir parfüm

Yorum

• Guerlain Homme Leau Boisee

Yorum

• Xerjoff | Zefiro
            başlangıçta kuru şekersiz tarçın ağırlıklı baharat patlaması ile açılıyor. ortaya doğru gelindiğinde karabiber-kişniş hakimiyetinde Bois d'Encens'in neredeyse aynı baharat akoru ile keskin şekilde birkaç saat devam ediyor. Sonlara doğru keskin biberli baharat yapısı arkasında hafif kakule de hissedebiliyorum. kapanışta ise kalın odunsu elementler baskın olarak yanına bu sefer yumuşak şekilde biber-karanfil dokunuşu ile son buluyor. tatlılık parfüm genelinde oldukça az. baş tarçının, orta biberlerin, son da odunların ağırlıklı olduğu sıcak baharatlı odunsu bir parfüm. şaşırtan bir yapı yok fakat kullanılan bütün elementler oldukça doğal hissettiriyor.
            Son Düzenleme Asaid; 26-03-21, 17:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Pdm carlisle keyifli bir tütün parfümü. Red tobacco ile çok benzerler ve red tobacco nun daha yumuşak daha kullanılabilir hali. Begendimmmm.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Givenchy Pi
                ​​​​​​O kadar nostaljik bir koku ki bu benim için, bir splitte denk gelene dek varlığını unutmuşum.Bir yakınımız kullanıyordu çocukluğumda, hızla bulanık anılar canlandırıyor.Nota algısı hiç çalışmıyor bu parfümde çünkü çocukken sadece bütünü algılıyordum ve bugün de aklıma üşüşen sadece anlar.Unisex ve bazılarının tarif ettiği gibi gourmand bir çizgide değil bence diyerek bitireyim.

Yorum

• Initio - Oud for Greatness

Yorum

• Terre d'hermes pure parfum kullandım. Buradaki portakal ve greyfurt ikilisi çok hoşuma gidiyor.

Yorum

• Guerlain Homme Leau Boisee ile devam

Yorum

• belki basit ama oldukca guzel kokan bi sari cicek parfumu..

Yorum

• LANCASTER... SOLE DI CAPRI

Hafif... yazlik... kumsal kokusu... Fiyati olarak oldukca uygun bir designer.. narenciyeyi surekli hissediyorsunuz kremsi bir yani da var..Fısır fısır sık cik... unisex..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Rochas - Moustache Edp. 🙂

Yorum

• Bvlgari - Tygar

Yorum

• Atelier Rebul No:94

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X