Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jpg le male

Yorum

• Rochas - Moustache Edp. 🙂

Yorum

• Frapin - L'humaniste

Yorum

• D&G Velvet Rose

Yorum

• Kemi - Hayat

Yorum

• CdG Luxe Patchouli

Yorum

• Prada amber pour homme kullandım. Temiz, sabunsu ve güzel bir parfüm. Sabunsu dediysem deterjan gibi kokan sabunsulardan değil. İsmindeki ambere bakıp amber yoğun bir koku da sanmayın öyle de değil . Koku lineer bir koku değil, değişkenlik gösteren bir koku. Açılışta kardamom ve bergamotla neroli alıyorum, kesinlikle ferah bir açılış. Bir süre sonra kokuda mür ve misk geliyor burnuma. Kurumaya doğru kokuda hafif amberimsi bir tatlılık ve odunumsu bir hava alıyorum, yalnız bu safhada dahi koku temiz kokuyor. Koku isminde amber olsa da gördüğüm kadarıyla açıklanan notalarında amber yok; mür ve labdanum amber hissini veriyor olabilir. Koku bence kompleks ve klas bir koku. Sabunsu kokulara mesafeli olduğumdan ve ismindeki amberden dolayı daha önce radarımda olmayan bir kokuydu, şimdi iyi ki denemişim diyorum, oldukça beğendim.

Yorum

• vanilya bu kadar şehvetli olabilirdi ancak... edt ve edp versiyonunu hiç koklamadım fakat çok merak ediyorum; dekant veya şişeli satmak isteyen arkadaşlar özelden yazmaya erinmeyiniz... 🌺

Yorum

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    bu arada ppdeki de bu fil resmi de bana ait, yorumlayabilirseniz çok sevinirim.. 😊❤️

• junleon
                    junleon Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok güzel bir çalışma. Tebrik ederim. (Laf olsun diye söylemiyorum, yeteneklisiniz.)

• Swann
                    Swann Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    junleon çok teşekkürler. bunlar eski hep... bi ara heves edip yaptıydım baya fakat şu ara tekrar geri dönmeliyim resme gibi bir his var içimde... sevgiler! 🎈

• UNIQUE LUXURY AKDENIZ

Bugün gelen kargodan beklemeden denedim aquatik ve turuncgilli bir acılis deri dip nota gözuksede acılistada geldi burnuma sonradan elma ve ananası aldım (en sevdigim meyve ) o yüzden icinde ananas olan parfümleri seviyorum genelde birde bi cedrat boise havasıda var sanki gayet hos bi koku bayağı beğendim bahar ve yazlık icin iyi tercih olur 8/10
                  Son Düzenleme samettemiz34; 13-03-21, 13:25. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Aventus...

Yorum

• Atelier Rebul - Istanbul..gerçekten de Costume National'un pour Homme'un daha freş hâli gibi...

Yorum

• XERJOFF.. 40 NOTS ~ PDM..DELINA EX

Layer yaptim.. fena degil... ev icin ideal... butun ev koktu... guzel...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• SP - Burning Ben

Yorum

• Kilian - Back to Black

Yorum

İşleniyor...
                              X