Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Franck Boclet - Tobacco

Yorum

• Tabac - Craftsman

Yorum

• Caldion Night
        Ben parfümüm diye ortalarda konuşan bir çok renkli sıvıdan,hem performans hem de koku güzelliğiyle en az bir kaç gömlek üstün bir ürün.

Yorum

• PDE Ambre Russe kullandım. En sevdiğim amber parfümü oldu. Kullanımı çok rahat ve kokusu şahane.

Yorum

• insensıble
            insensıble Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ofis çalışanları için kışın da olsa tavsiye etmem. Hayvansal notalar ortamı ahıra çeviriyor. Açık havada parlayan mücevher gibi.

• vagonlar
            vagonlar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Sanırım reformüle olmuş çünkü benim elimdeki parfüm ahıra benzeyecek en son parfümlerden biri.

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Frank Boclet Angie

Yorum

• Guerlain ideal edp

Yorum

• Frederic Malle The Moon...

Yorum

• S. FERRAGAMO... TERRA ROSSA

Ruzgarli Izmir havasina cok yakisti.. Ruzgar bana huznu hissettirir ... Rossa da huzunlendiren bir koku hissi verdi bana buyuzden ruzgar ve rossa iyi bir ikili oldu..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Papillon - Bengal Rouge

Yorum

• Armand Basi Homme

Yorum

• Zoologist Bee

Son soğuklardan sonra kutulara girip, dolapların arka sıralarına gömülmeden biraz daha kullanayım.İlk denediğimde uvv salt bal hem de fazla sert bal demiştim.Sonrasında çok sevdim.Floral akorlar çok kıvamında -böyle bir bir kompozisyonda arka planda kalmaları tercihim- açılışta çok çok az belirgin bir taze baharatlı etkiyi takiben yoğun bal aroması, reçineli tonka-vanilya tatlılığı yol boyunca sürüyor.Yol son derece uzun ve azıcık tekdüze ama ben sıkılmıyorum.Kalıcılık ve yayılım şahane, çok az miktarı yerinde bir farkındalık uyandırıyor.
                        Son Düzenleme teafortwo; 24-03-21, 23:49. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Stéphane Humbert Lucas | Black Gemstone
                          özellikle baş ve ortada vişne-erik şurubu efekti baskın. arkadasında ise tütün ve hafif odunsu akorlar hissediliyor. orta oturduğunda mür de belirgin. reçine yapısı ise sona doğru biraz yapaya kaçıyor. vişne kısmı Qom Chilom'u andırıyor. sentetiklik var ama rahatsız etmedi. Yayılım ve Kalıcılık iyi seviyede. Şişe sunumu, notaları ve fiyat etiketinin sebeb olduğu beklentimi ise karşılamadı. daha karanlık reçineli bir sunum bekliyordum. eskisi gibi fiyatı uygun olsaydı güzel bir gurme vişne-tütün alternatifi olurdu. hele ki 50ml 290$ şaka gibi. dolar kuru artışından bağımsız olarak, Shl gördüğüm kadarıyla eskiye nazaran fiyatlarını en çok artıran markalardan biri.

Yorum

• Tom Ford - Oud Wood

Yorum

• armani rose d'arabie

Yorum

İşleniyor...
                              X