Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• hermes terre d`hermes

Yorum

• chloe edp ile valentino donna layerladım. gül bahçesinde gibiyim, iltifat yağmuruna tutulduğum doğrudur.. 🌹

Yorum

• MFK Grand Soir kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Clive Christian 1872 aşırı derecede tatlı şekerli bir koku, bence kadınsı tarafa ağır basıyor. ''The Masculine Perfume'' yazısı hatalı olmuş sanki.

Yorum

• Dior Homme edt

Yorum

• Proraso Refreshing Beard Balm Okaliptüs Sakal Balsamı
            (Kokusu gayet hoş ve sakalları yumuşak yapıyor, düzenli kullanımda kıvrılmaları da önlüyor.)

Dünya lideri Proraso markasının sakal ve traş ürünlerini tavsiye derim

Click image for larger version

Name:	unnamed.jpg
Views:	280
Size:	258.4 KB
ID:	197168
            Ekli Dosyalar

Yorum

• uncle-benjen
              uncle-benjen Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sakalı sevmeyenler, sakal bırakmayacak kadar yüzüne ve ifadesine güvenenler için öneriniz var mı M-rah hocam?

• Aryan
              Aryan Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sandal keyfi yapmak isteyenlere Proraso'nun sandal ağacı ve shea yağı özlü sabununu tavsiye edebilirim. Ben, Alexander Simpson'ın tıraş öncesi sandal yağı ile kombinleyerek kullanıyorum. Sandal benim en sevdiğim kokulardan, bu bahsi geçen ürünleri de bu konuda başarılı buluyorum. Kullanıcı yorumlarına bakınca, özellikle sabunun markanın en sevilen ürünlerinden biri olduğunu görebilirsiniz. Yastıklaması, kayganlığı da gayet yeterli. Türkiye'de ürün çeşitliliği az olduğu için daha sandal kokulu bir balsam bulamadım, başka balsamlar kullanıyorum tabii.

Bunun yanında tıraş dünyasının klasiklerinden olan 1899 formülünü devam ettiren Cella sabunu veya yine tasta tıraş kremi çok özel bir deneyim sunuyor. Deneyimlenmesi gereken bir tecrübe olduğunu düşünsem de genel beğeniye uymayan niş kokusundan dolayı kör alışın sorun yaratabileceğini söylemem gerek. Özellikle o ünlü, imza çok doğal acı badem kokusu mest edici. Yalnız biraz dedeler efekti veriyor gibi. Kokusunu sevmedikleri için kullanmayanlar oluyor. Cella ürünlerinin doğallık oranları Proraso'dan fazladır. Genel olarak gayet başarılar, ben kalite olarak Proraso'nun üzerine koyarım. Klasiktir.

• Penhaligon's the tragedy of lord george

Yorum

• Suleko Albho

Okaliptusun naneyi yumuşatması ile bir açılış gerçekleşiyor, bu ikiliyi çok beğendim şahsen hiç beklemiyordum çok kibar birliktelik olmuş..
              Sonrasında bazen soğuk bir çam kokusu bazen ise hafif tatlı çam ahşap havası aldım birde bana ufaktan deri dokunuşu varmış gibi geldi ama yok şahsi görüşümdür, her kullanımda farklı birşeyler algıladm.
              Güzel iş..

Yorum

• D&G Velvet Rose

Yorum

• Nishane NANSHE.

Yorum

• Nishane - Nefs

Yorum

• PDM - Layton.

Yorum

• PARFUMS DE MARLY - Delina Exclusif..

Gövdeli ve klas bir gülle açılıyor ( Türk gülü varmış )

Sonra daha meyvemsi bir gül ekleniyor. ( Türk gülüymüş )

Ortalara doğru gül ferahlaşıyor ve dipten gelen sitruslu gülle birleşiyor.. ( Türk gülü )

Sonlara doğru tütsümsü bir gül ile bitiyor.. ( Türk gülü demiş miydim? )

Bu güzel parfümü sevmek ve kullanmak için kişide bazı özellikler gerekiyor..

Gül akorunu çok sevenler, diğer notalara mesafeli, hatta dargın olanlar..

365 gün gül kokusu duysa yine de tamahkar bir kapitalist gibi daha çoğunu isteyenler..

Rahatlıkla 1 günü deviren kalıcılığıyla mutlu olanlar..

İşte bu seçilmiş kişiler, bu harika parfümü "gül"e "gül"e kullanabilirler..

Not: Yakınlarında 6 saat sonra görülebilecek nörojenik ve septik şok tablos.... Pardon, bu başka bir konuydu, kafa gitti..
                        Son Düzenleme uncle-benjen; 11-03-21, 11:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

• armani rose d'arabie benzeri xerjoff mtv ye ilham kaynağı olan ama bence ondan daha kullanılabilir tam kıvamında

Yorum

• Chopard Amber Malaki

Yorum

İşleniyor...
                            X