Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Olfactive Studio - Vanilla Shot
    İki gündür kullanıyorum, beklediğimden daha iyi çıktı bu kompozisyon.Acilista çok kısa bir süre ferahlık/tazelik katan narenciyemsi bir şeyler var, meyveler de piramitte görüldüğü gibi kuru meyvelerden çok taze meyveler olarak algılanıyor.Vanilla, karamel ile boğucu olmaktan uzak bir tatlılığı var, reçineler burada biraz amber gibi çalışmış ya da ben çok amberimsi hissediyorum.Kalıcılık iyi, silaj ortalama.

Ekleme: Ortalarda epey baharatlı da bir hal alıyor, ısı ile etkinleşen sinek ilacı tabletlerini andırdı hafiften bu kısım bana
    Son Düzenleme teafortwo; 13-03-21, 22:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Nishane Ege

Yorum

• Ck beauty kullandım. Alien’ı andırıyor fakat ambrette(misk) içerdiğinden daha floral bir yasemin... Kadınsı olduğundan tarzım değil fakat yasemin hatrına katlanıyorum... Kalıcılık baya iyi, yayılım ‘eh işte’ Yaz kokusu kesinlikle

Yorum

• Dior Homme İntense 2014
          Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Dior’un bir efsane nasıl bitirilir çalışmasını hep beraber yaşadık. Çok nadir kullanmaya dikkat etsemde bir gün bitecek diye korkuyorum. Herkese mutlu pazarlar dilerim. 🙂

Yorum

• Hugo Boss Scent Absolute

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• INITIO ... BLESSED BARAKA

Tum doktor hemsire ve saglik çalışani arkadaslarimin Tp Bayramini kutluyorum... Iyiki varlar...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Serge lutens borneo 1834 kullandım. Açılışta kakao ve paçuli ikilisi yüzüme çarparcasına yoğun, neyse ki bir süre sonra yumuşuyor. Burnuma kardamom da geliyor ama ikiliye kıyasla daha yumuşak şekilde. Kokuyu sıkar sıkmaz ben bu kokuyu nerden hatırlıyorum dedim kendi kendime . Biraz düsündükten sonra bir flaş çaktı: Tabii ya dedim Yves Rocher neonatura cocoon!! Bir kaç sene önce Yves rocher'in artık üretimde olmayan kokusu Neonatura Cocoon kullanmıştım ve aralarında nüanslar mutlaka vardır ama her ikisi de paçuli-kakao ekseninde bir koku olduğundan bence oldukça benziyorlar. Eğer rast gelecek olursanız bir şans verin derim.

Yorum

• Guerlain Homme L'eau Boisee

Yorum

• CN Homme kullanıp etrafımdakilerden iltifatlar topladım

Yorum

• keremist
                    keremist Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    furkan1001 ben burdayım diyor kesinlikle

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    O kesin hocam performansa laf var yok 🙂

• junleon
                    junleon Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Vücut kimyamla uyuşmadı bu parfüm. Sözleriniz beni derinden yaralıyor...

• sari sehirler arasindayken pazari hacivat ile degerlendirdim

Yorum

• KILLIAN - Straight To Heaven..

2000 yılında Isparta Eğirdir'de pratisyen olarak çalışıyorum..

( Aslı " EĞRİDİR " olan ve insanını tarif eden bu terim tepki çektiği için 1930 yılında " EĞİRDİR " olarak değiştirilmiştir. ( gereksiz bilgi )

Yüksek atlama çalışmak için, doğa harikası ilçeye Sergei Bubka'nın gelmesiyle yöre boydan boya çalkalanmıştı..

Eski günlerinden uzak olsa da , halk yeni bir rekor, yeniden bir efsane yaratmak istiyordu..

Ancak kral, savsak çalışmasının yanında, hafta sonları devletin göl kenarındaki tesisini kapatıp, Antalya'dan zararlı kişilerin yasak zevkleriyle gelmesini sağladığı için, öfke

oluşturdu..

Sonra güç yüzüğü, bir nehrin içinde kayboldu, ve unutulmaması gereken değerler, unutulup gitti..

Sergei Bubka , hem açık hava, hem kapalı salon rekorlarının, iki ayrı kişi tarafından 1 cm fark ile kırılmasıyla, artık kral değildi..

İlk kullandığım KILLIAN parfümü, STH olunca, tamam demiştim, artık buradan yürüyeceğim..

Sonra sonra, Apple Brandy biraz hayat belirtisi gösterse de, STH bir daha hiç gelmedi..

Bubka'yı severim, ama hala kızgınım.. KILLIAN'a kızgınlığım gibi..

Sevdiğim ama kusurlu olan, buna rağmen tüm elinden geleni yapmayan insanoğluna kızdığım gibi..

Yine de, yeri dolmazlardan..

Not: Sergei Bubka, ölünün arkasından konuşmamak için, bizdeki halterci versiyonu ile değiştirilmiştir..

Mekanı, cennet olsun..
                    Son Düzenleme uncle-benjen; 14-03-21, 21:17. Tarafından yapıldı.

Yorum

• jovoy l'arbre de la connaissance
                      Bahara yakışacaktır diyerek birkaç incir temalı parfüm numunesi edinmiştim yaklaşık 1 yıl önce ..la connaissance onlardan biriydi.

Tercümesine bakacak olursanız ( ' Bilgelik Ağacı' )beklentiniz de artabilir böyle mitolojik bir altyapıyı taşıyor olmasına rağmen maalesef sıradan bir incir kolonyasının çok da ötesine gecemiyor bu kompozisyon.İncir her aşamada kendini hissettiriyor, hem yeşil yapraklı hali hem tatlı olgun meyve aromasıyla ama diğer bileşenler incire destek olup daha sofistike bir işe dönüstürmüyor elimizdeki ürünü.Sandal ve paculi hiç değilse performansı arttırmaya yarar deseniz; o da olmuyor, çünkü 4 spreyin etkisi üzerimde ancak 3 saat kadar sürüyor. İncirli güzellikleri aramaya devam...

Yorum

• Zoologist - Bat

Yorum

• Hypnotic Poison Edp. Bu çok güzel parfümü elimden çıkarma gafletinde bulunduğum için kendimi kınıyorum....
                          Kendime on ml ayırıp elden çıkardıydım fakat şimdi dolu bir şişe almayı planlıyorum...
                          Zambak yasemin, meyan kökü, vanilya ve badem... Edt almicam ama tatlılık varmış onda, falan filan...
                          Parfümün rengine bakar mısınız! Bloga yaziim bunu hemen, afagga

Yorum

• AMOUAGE ... LYRIC MAN...

Yagmurlu bir Izmir sabahindan Gunaydin.. Cok yakisti bu havaya Lyric.. her yeni gunde baharlik kokulara gecmek istesem de havalar buna izin vermiyor...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X