Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Montale Aoud Cuir d’Arabie. Kullandıkça daha çok seviyorum. Tabi şu sıralar çok kullanma nedenlerimden biri de karantina. Toplu taşıma ve kapalı alanlar için zor parfüm. Sıktıktan 2 saat sonra baya baya çekici bir koku haline geliyor. Hem oryantal hem derili hem nispeten ucuz hem de kaliteli parfümüm olsun diyorsanız şans verilebilir. Yine de belirtmekte fayda var; parfümün en sevimli hali sonları ama o bile Ursa’nın başlangıcı ayarında.

Yorum

• Loewe 7 Anonimo

Yorum

• Ormonde Jayne / Man
        Bergamot ve pembe biber ile muhteşem bir açılıştan sonra baharatlı odunsu tarzda devam ediyor. Çok taze
        ferah bir yeşil.Tam bir maskülen dört mevsim parfümü. Koleksiyonunuzda GIT varsa ikisini bir arada tutmak çok zor olacaktır.

Yorum

• A*Men Ultra Zest – Mugler. Sırf A*Men DNA’sından bir yaz parfümü nasıl çıkarılabiliyor diye merak ettiğim için dekantını aldım.

İlk izlenim olarak, yine diğer "flanker"larda olduğu gibi farklı, harika bir açılışı var. Çok canlı, enerjik ve mutlu bir parfüm!

Bunun yanında konsepti itibariyle tatlılık konusunda sınırları zorladığını söylemeliyim. Yaz mevsimi için de fazla kalın buldum. Bir dahaki kullanışımda biraz daha ayrıntılı bir yorum yapmak isterim.
          Son Düzenleme Aryan; 21-04-20, 19:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Creed Millesime İmperial

Yorum

• Tom Ford Oud Wood İntense ...

Yorum

• Bugün de sık kullanmadığım ama özlediklerimden, Nina Ricci L'Air du Temps. 1948 doğumlu, Francis Fabron tasarımı. Güvercinli (orijinali Lalique) şişesi ile II. Dünya Savaşının bitişi için bir kutlama... Dünyada en çok satılan parfümlerden biri olduğu söylenir. Aldehitler ve karanfilin başrolde olduğu bir parfüm, iyimser ve enerjik, samimi ama resmi ortamlarda nasıl davranacağını bilen bir hanımefendi gibi. Özellikle yaz günlerine, beyaz elbise, deri sandalet ve şapka üçlüsüne yakıştırıyorum.

Yorum

• Creed viw

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Minik dozda Ambre Fetiche ile huzura doğru.

Yorum

• _sefa_
                      _sefa_ Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      furkan1001 Hocam ben sizi kurtarayım ondan

• furkan1001
                      furkan1001 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sefa hocam ben satın aldığım bir şeyi geri satmıyorum ya. Ya sevdiğim birine hediye veriyorum yada sonuna kadar kullanıyorum babama verebilirim diye düşünüyordum banada hediye gelmişti zaten. 😂 satış yapmadığımı mesaj kaygımın olmadığından anlayabilirsiniz günde 1,2 mesaj zor yazıyorum. 😂 daha çok okumayı seviyorum. Lütfen beni yanlış anlamayın size yardımcı olmak isterdim.

• _sefa_
                      _sefa_ Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      furkan1001 Yanlış anlaşılacak bir şey yok hocam İyi akşamlar

• DHI 2012

Geçtiğimiz ay başında aldığım bu dekantı bugün ilk defa kullandım. Daha önce hayatımda kullandığım en eski DHI versiyonu 2015 üretimiydi. Ben bu 2012 üretiminin koku olarak mevcut formülasyonlar ile üç aşağı beş yukarı aynı olduğunu bariz bir şekilde söyleyebilirim ama aradaki en büyük fark kokudaki derinlik. 2012 çok daha oturaklı bir yapıya sahipken güncel versiyonlar sanki ileri yaşta kariyerlerinin son demini yaşayan atletler gibiler. Sanki bunca yıl boyunca yorulmuş da çevikliğini, süratını, performansını kaybetmiş gibi. Özü aynı da kendisi aynı değil

Yorum

• Yorum

• Gece için MFK lumiere noir pour homme. Naif bir gül yorumu gerçekten.

Yorum

• Arquiste Aleksandr

Neroli ve menekşe üzerine kurulu bir deri parfümü. Deri kullanımı oldukça yumuşak. Parfümün ilk 10-15 dk sında deri ve menekşe hakimiyeti var. Buradaki koku bana çok tanıdık geldi. Başka bir parfümde kokladım bu bölümü fakat aklıma gelmedi. Deri fazla kalmıyor parfümde. Kuruduktan sonra neroli ve menekşe ile devam ediyor. Deriyi koklamak için çaba sarf etmek gerekiyor.

Yorum

• Chanel-allure edition blanche yıllar geçse de asla vazgeçilmeyeceklerden. Gümaydın 🙃

Yorum

• Roja dove fetish

Yorum

İşleniyor...
                              X