Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• L’instant Magic kullandım. Çok rahatlatıcı, çok kaliteli kokan bir parfüm. Pudralı, kremsi ama genç kızlara da yakışacak tarzda. Zaten kızımın arkadaşları da çok seviyor bu parfümümü.

Yorum

• cartier pasha..anlam veremediğim bir şekilde hep mesafeli olduğum nedense almaya elimin gitmediği bir parfümdü...belkide saklı notalar bloğundaki özgün demirin yorumundanmı etkilendim bilemiyorum,aldıktan sonrada fena değilmiş dedirtti...80 ler maskülenlerinden ama daha sofistike ve bir tık modern syılabilir..naneli.lavantalı meşe yosunlu kalıcı bir koku..gerçi buaralar benim burnum kokuya hemen alışıyor ve anozmi oluyorum anlayamadım..yaşında etkisi olabilir laf aramızda 45 olduk be...eskiden kokuları gün boyu hissederdim şimdi 1 saat sonra alamıyorum..tabi çok spesifik bir konu,etkileyen çok faktör var...neyse pasha paşa gibin mis bir koku...iyiki kolleksiyonuma katmışım.bide edion noire versiyonu var elimde o daha modern...cartierin declaration ve flenkarlarınıda koklamış biri olarak sevdiğim parfüm evleri sıralamasında ilk 5 e alıyorum bu vesileyle...

Yorum

• Armani She kullandım. Benim koklamaya doyamadığım parfümlerden.

Yorum

• AJMAL - P Click image for larger version

Name:	IMG_20220808_191946.jpg
Views:	260
Size:	1.48 MB
ID:	211762 urely Orient serisi - Incense.. Para gibi kokan parfüm 😀 (ali'nin sözü)

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Güzel parfüm.. Kuruyunca daha da güzel oluyor...

• Chanel Allure Homme Edition Blanche

Yorum

• 37 Günlük uzun bir tatilin ardından yine kürkçü dükkanına döndük mesaimize başladık.Ayaklarım geri geri gitse de uzun maratona Adidas Action ile merhaba diyorum.

Yorum

• Adidas Sport ile devam

Yorum

• Prada L’Homme.

tertemiz mis gibi bir İris parfümü. Kendimi rahat hissetmek istediğimde ve kararsız anlarda elimin gittiği parfümlerden biri

Yorum

• Tatildeyken bir kaç kez Watsons ve Gratis mağazasına girmiştim.Kozmetik reyonunda gezerken Acqua Di Polo Dolcedorme Absolute isimli parfümü denedim ve çok hoşuma gitti.Yıllar önce severek kullandığım YSL L'Homme ile benzerliği sayesinde almayı kafama koymuştum.Ama fiyat etiketi 279 tl olunca acaba değer mi dedim ve erteledim.

Ta ki önceki gece tesadüfen HepsiBurada'da gezinirken 79 tl'den satıldığını görünce alıverdim ve bugün onu kullandım.Şu an sıkalı 2,5 saat oldu ve gayet tatminkar bir şekilde ilerliyor,tam bu havaların kokusu.Bolca sık ve püfür püfür dolaş

Yorum

• Jousset Parfums Qahua Bunga 2 kullandım. Uzun zamandır denediğim en güzel kahve parfümlerinden birisi ve bademin verdiği hafif tatlılık ile tarçın birleşimi oldukça keyifli. İçeriğindeki oud çok baskın değil ama ara ara kendisini hissettiriyor. Kalıcılık ve yayılımı çok yüksek.

Yorum

• Narciso Rodriguez Blue Noir Parfum

Beni oldukça şaşırtan bir parfüm oldu. Klasik Blue Noir havası beklerken bambaşka bir parfümle karşılaştım. Blue bunun neresinde oldum veya bu parfüme neden başka bir isim verilmedi. Çünkü parfüm Dior Homme İntense’in 2008 versiyonu ve Valentino Uomo İntense havasında mükemmel bir İris parfümü olmuş. Buram buram ruj efektini geçiren fakat erkeksiliğinden de taviz vermeyen harika bir iş çıkartmışlar. Önümüzdeki günlerde adını daha çok duyacağımıza eminim.

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• fahrenheit vintage...şimdi nu koku pardon efsane için iki kelam etmesek yakışıkalmaz..parfüm dünyasının erkek parfümlerinde mihenk taşı diyebileceğimiz nevi şahsına munasır karakteristik ve benzersiz bir parfümdür kendileri ..aynı isimle bi sürü flenkarı çıkmasına rağmen klasik olanın yerini doldurmuyor hiç biri..tabi parfüm dünyasında ben benzerine rastlamadım dolayısıyla tahtını yıkacak bir koku varmıdır bilmiyorum kendi klasmanında..enfes bir formüle sahip çok uzatmadanBENZERSİZ bir koku diyorum ve hemcinslerimden koklamayan kullanmayan varsa acilen bir yerlerden edinip (reformüle hali bile güzel) denemesini kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum...

buarada şunuda ekleyeyim parfümümüz mevsim ayırmayan çok yönlü bir koku.mesela az önce balkona çıktım hafif serin izmir akşamında rüzgarın etkisiyle kokuyu yeniden hissettim,yaz kış kullanılır kimseyide üzmez..tam bir performans canavarı farkedilirlik ve kalıcılık mükemmel..koku anozmi yapmayan cinsten sürekli kendini hissetiriyor..kurudukça güzelleşen dip notasıda mest ediyor..tam bir maskülen...
                          Son Düzenleme ANDY DUFRESNE; 15-08-22, 19:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Chanel Allure EDP kullandım. Son günlerde Velvet Orchid ile birlikte en çok kullandığım parfüm. Her ikisi de çok iltifat aldı. Özellikle Allure için bir arkadaşım deli oldu☺️

Yorum

• Alfred Sung Sung EDT
                              JPG Fragile ve Kenzo Kenzo ile nerdeyse aynı kokan ve gerek yayılımı olsun gerekse de kalıcılığı olsun sizi üzmeyecek olan değerli bir klasik.

Yorum

İşleniyor...
                              X