Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Elixir Attar Mythique kullandım. Oldukça koyu bir kahve kullanımı mevcut ve bununla birlikte tütün de parfümün her kısmında hissediliyor. Bunların biraz daha altından hissedilen bal ve hayvansallık ise güzel bir derinlik katmış. Genel olarak beğensem de fiyatından dolayı biraz tepkiliyim. Kalıcılık ve yayılımı ortalama üstü.

Yorum

• vers le sud...sonunda kavuştum teşekkürler riyafes

Yorum

• 20-25 fıs kadar Bogue Maai (2018) kullandım. Üstüne daha fazla yorum yapmayacağım ama batch/üretim yılından kaynaklı büyük çaplı farklılıklar mevcut ve hala 2017’den kalan dekanttan aldığım tadı bulamadım diyebilirim. Bugün elime geçen 2018 üretimli şişe ise hayvansallık anlamında iyi seviyelerde. Son yıllardaki şişelerde ise daha çok çiçeksi yönü ağır basıyor.

Yorum

• Herkese mutlu bayramlar🌸
          Bugün Beyond Paradise kullandım. Yeni şişe, eskisine göre biraz daha hafif geldi. Yine de çok güzel. Tam bir çiçek bahçesi. Ama keşke tamamen eski haline dönse. Hem daha kalıcıydı, hem de şişesi harikaydı.
          Bileğime de Tuberose Gardenia sıktım. Yine çok güzel çiçek kokulu bir parfüm. Estee Lauder parfümleri saf çiçek kokulu parfümler konusunda başarılı oluyor gerçekten. Pleasures, Pleasures Intense de çok sevdiğim parfümlerdir. Tuberose Gardenia yine beklediğimden hafif geldi. Şişe değişimleriyle kokular da hafiflemiş sanırım. Bolca beyaz çiçek kokusu alıyorum. İlk sıktığımda biraz sentetik bir his oldu ama sonra dağıldı. Azıcık annemin imza parfümü Diorissimo yu anımsattı. Severek kullanacağım bir parfüm.

Yorum

• Gres Homme de Gres herkese iyi bayramlar

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane hacivat, işyerinde her gün prfüm kullanıyorum dört ay sonra yine hacivat dikkat çekti bu prfümün güzelmiş yorumu aldım yapacak birşey yok

Yorum

• bır demet yasemen… goddess versionunu merak etmekteyim, deneyen var mi?

Yorum

• Dior homme

Yorum

• Chanel No 5 EDP kullandım. Artık eskisi kadar sık kullanmadam da senelerdir yanımdan ayırmadığım parfümlerimden. Benim için sabun, pudra, krem kokularının karışımı. Çok temiz ve huzur verici buluyorum kokusunu.

Yorum

• Calvin Klein Eternity Flame .🔥.

Yorum

• nivea men active freah
                        Şişenin rengini yansıtan denizli hafif tuzlu salatalık hissiyatı olmayan , ara ara ciddileşen hoşuma giden bir ürün

Yorum

• jacques fath green water.....nane ve baharat dengesizliği parfüme tozlu , kirli, dibinde kalmış, eskimiş hissiyatı vermiş olmamış.....adp colonia club tek geçerim..

Yorum

• Rayiha
                            Rayiha Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Eski ve yeni formüllerinin farklı olduğu söyleniyor. Brandroom'da eski şişe fotoğrafını görünce heveslenmiştim, doğrulamak için aradığımda yeni şişe olduğu ortaya çıkmıştı. Sonra görseli değiştirdiler.

• Bugün Chanel No 5 EDT kullandım. EDP ye göre daha çiçeksi, daha az pudralı. İlk haline daha çok benzediği söyleniyor. Kayınvalidem de bunu doğrulamıştı. Çok sevdiğim parfümlerimden.

Yorum

• Issey Miyake Bleu Astral 💙 Şişe bugün bitmiş bulunuyor kendisiyle bir daha karşılaştığımda tekrar almak dileği ile

Yorum

• Armaf CDNİ EDT güzel bir klon

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X