Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• missoni pour homme

Yorum

• YSL majestic rose

Yorum

• L'Artisan Seville a l'Aube.

Yorum

• new york amber decant edindim bir yerden sıvısı beyaz şeffaf..daha önce kullandığım sarı renkli ve farklı yoğun kokuyordu..satıcı edp ve parfüm versiyonlarının olduğunu söyledi..oyleyse benim önceki kullandığım parfüm versiyonuydu sanırım?? kokuya gelecek olursak gül amber birlikteliğinde referans olabilecek mükemmel bir koku neredeyse hatasız...

Yorum

• Individuel, Montblanc kullandım.

Mentally i'm here:

Click image for larger version

Name:	68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f304359474964416f61615a5430673d3d2d3832383935313936362e313565616663313339396437633330333632333931343038333733382e6a7067.jpg
Views:	209
Size:	53.9 KB
ID:	209488

Yorum

• Azzaro Acteur kullanıyorum yaklasik 1 aydir ,Saolsun mustafadan almistim cok bereketli cikti halada bitmedi .Daha öncedende 10 ml kadar kullanmistim o daha bi tazeydi bu biraz farkli geldi pek sevemedim bayag eski bi koku yillar icinde degisim olabilir tabiki buhranlı bi gül kullanımi mevcut .Ama tabiki rafine bi koku oldugnu rahatlikla söyleyebilirim .

Yorum

• Dior Homme 2005

Yorum

• Dior Homme EDT (2013).

Yorum

• Akat 2000

Yorum

• Dün kedilerime mama alırken, kasadaki kızın üzerinden buram buram Gucci Rush geliyordu. Özlediğimi farkettim. Eşim de bu parfümü sever. Gece sıktım ve eşim hemen farketti. Sürekli çok güzel koktuğumu söyledi. Bundan sonra hep bunu sık dedi. Sıkılmasam sıkacağım ama sıkılıyorum ne yapayım😄 Bugün de Gucci Rush ile devam. Güzel ve farkedilir bir parfüm. Çok karakteristik. Aslında şu anda eskiye göre daha fazla seviyorum. Daha sık kullanayım bari☺️

Yorum

• michael kors for man;

Parfümeriye gidip ne zaman parfüm alsam elime sıkıp acaba bunumu alsam diye düşünüp hiç bir zaman almadığım bir parfüm.Gençlikte daha piyasa işi kokuları tercih ederdim.İçinde lavanta ve meşe yosunu olmamasına rağmen maskülen kokmayı başarabilen şahane parfüm.Açılışta yoğun bir şekilde anason hissediliyor.Devamında ıslak tütün kokusu alıyorum.Günümüzdeki vanilyalı ballı tütünlerle alakası yok. 80'ler parfümlerinde dip notalarda deriyle kullanılan belli belirsiz hissedilen tütün alınmış başrole konmuş resmen. Aromatik ve odunsu temada çok kaliteli kokan süper parfüm .Klasik bir edt gibi oldukça çekingen yapısı var.Şu parfüm üretimde olsa ve edp veya parfum versiyonu olsa düşünmeden imza kokum yaparım

Yorum

• Azzaro Pour Homme.

Yorum

• Lalique L’insoumis

Adaçayı ve lavanta gibi daha çok eski eski kafa diyeceğimiz notaların ferah ve erkeksi yönünün lezzetli bir rom ile modern bir maskülene dönüşümüne hayran kaldım. Aromatik fujer sınıfında değerlendirdiğim bu fiyat performans parfümünü Efsanevi Madigan’a oldukça benzettim

Yorum

• Dün sabah kullandığım Gucci Rush beni sıktı. Gece L’instant Magic kullandım. Mükemmel bir parfüm. Verdiği ılık, hatta hafif serin tatlımsı, kadifemsi hisse bayılıyorum. Bugün de onunla devam ediyorum. İlk şişemde bu derece bağlanmamıştım. Çok kalıcı gibi de gelmemişti. 2. Şişemde değerini daha çok anladım. Insolence EDP ( eşimin en nefret ettiklerinden☺️) ile birlikte en vazgeçilmez Guerlain parfümüm oldu.

Yorum

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                En sevdiğim Guerlain'larım 😍

• teafortwo
                                teafortwo Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Bende yıllardır Rush tan nefret ederim. Linstant Magic ilaç gibi gelmiştir ardından 🙂

• Libra
                                Libra Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Guerlain bambaşka bir dünya🥰 Birkaç sene yaz kış Shalimar kullanmışlığım var☺️ Yaz ortasında nasıl canım çekerdi o pudralı, tatlı kokusunu. Champs Elysees tam bir mimoza bahçesi, Samsara insanı sarmalayan, dinginlik veren bir parfüm. Her biri ayrı bir rüya. Bu ikisi ise tüm denemelerimden sonra kendime en yakın bulduklarım. İyi ki varlar 🙏🏻

• Amouage Jübilation
                              Biter de daha nasıl alırım diye korkudan elim titriyor sıkarken

Yorum

İşleniyor...
                              X