Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• memo african leather

2 farklı yerden dekant aldım ikisinde de aynı sorun var.parfümdeki kakule başta olmak üzere baharatlı patlama çok azalmış, vetiver parfümüne dönmüş. yine güzel ama 5-6 yıl önce aldığımle arada fark var

Yorum

• Guerlain Vetiver.

Yorum

• Sabah, Creed Green Irish Tweed

Yorum

• Akşam Mfk- Grand Soir, Havalar henüz çok sıcak olmadığı için özellikle akşamları biraz daha zengin parfümleri kullanmak harika oluyor. Yaz akşamları içinde bir şeyler düşüneceğim Sonbaharlık parfümleri komple kaldırmak istemiyorum

Yorum

• Oliver & Co. | Vetiverus
            virgina sedirini andıran ferah odunsuluğa eşlik eden asiditen yoksun dengeli tatlı portakal likörlü jölemsi yarı saydam bir yapının keskin yapısından sıyrılmış yağlı bir karanfil-vetiver ile birleşiminden ortaya çıkan kullanımı rahat kompleks bir odunsu. vetiver gözler önüne serilmek yerine odunsu gövdenin arkasında oluşturulan özgün aromatik akorun ruhu olarak kullanılmış. yayılım çok iyi, kalıcılık orta üstü.

Yorum

• Kenzo Flower kullandım. Güneşli bir ilkbahar gününe çok yakışan, tatlı pudra, çiçek karışımı, misler gibi bir parfüm. Koku olarak farklı olsa da , verdiği his olarak bana Lipstick Rose u çağrıştırıyor.

Yorum

• Van cleef arpels Midnight in Paris

Yorum

• Bugün Moresque Ubar kullandım Bergamot lu adaçayı bir açılış bana sakız kokusunu anımsattı Hafif tütsü hissediliyor Drydownda Vetiver hissediliyor İlk sprey de güzel bir parfüm ama niş kategorisini ve parasını haketmiyor 4 mevsim kullanıma uygun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• eger siz de bir gun iyi bir sirin olursaniz kurutma makinemin, taragimin ve sise murekkebin hemen yaninda duran angel’i gorebilirsiniz. SD sd
                    asla vazgecemem senden’melek’
                    Click image for larger version

Name:	B8F3A198-7CB5-49FC-8A6B-5891EF6F38DF.jpeg
Views:	167
Size:	105.2 KB
ID:	209687

Yorum

• Bowling Green Amber Fusion.

Gençler anlaşmış, bize de hayırlı olsun demek düşer.

Yorum

• Chanel No 5 Eau Premiere kullandım. L’eau den daha çok seviyorum. Daha kalıcı( keşke daha da kalıcı olsaydı), daha tatlımsı, bebeksi bir parfüm. İlk 2 saat filan yayılımı güzel. Çok iltifat aldım kullandığımda. Sonradan tene yaklaşıyor ama tamamen silinip gitmiyor. Yine de daha kalıcı ve belirgin olsun isterdim. Bu güzel kokuyu daha yoğun şekilde, gün boyu hissetmek harika olurdu.

Yorum

• Renier Oud Rain

Açılış hoş, birçok unsur kendini hissettiriyor. Meyveli atmosfer ilk yarım saat belirgin. Yalnız ud maalesef çok baskın bir nota, asla gölgede kalamiyor ve her zaman kompozisyonu çok domine ediyor, zorlanıyorum ben kullanıldığı birçok parfümde etkisini sınırlamakta. Oud Rain öyle çok fazla dönüşüm gecirmwden ömrünü tamamlıyor tenimde, kapanışa doğru odunsuluk biraz artıyor. Silaj ve kalıcılık ortalamanın biraz üzerinde.

Yorum

• Epeydir parfümlerle alakalı bütün motivasyonumu kaybetmiş olmama rağmen hala kullanmaya devam ediyorum. Bugün Zoologist Elephant kullandım. Parfümü kremsi havanın acımtrak otsu bir aura ile harmanlanmış hali olarak nitelendirebilirim. Kalıcığı gayet iyi, yayılımı ise normal düzeyde.

Yorum

• JPG - Ultra Male

Yorum

• Paul Schütze Behind the Rain kullandım. Açılışında baskın olarak rezene ve ardından vetiver ile greyfurt öne çıkıyor. Orta kısımlarında baharatlar ve damla sakızı da yer yer kendisini gösteriyor. Kalıcılık ve yayılımı da gayet iyi. Alışageldiğimiz vetiver parfümlerinden oldukça farklı ve çok boyutlu bir yapısı var.

cantona8 tam senlik bir vetiver… 😏😊

Yorum

İşleniyor...
                                X