Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	164.8 KB
ID:	12531 Angel A
    Kendine güven duygusu, sevmenin ve sevilmenin kişide yarattığı etki, ansızın karşına çıkan birinin sayesinde yaşama tutunma arzusu, karakterlerin diyaloglarının sarsıcılığı...Ve bu derinliği yansıtmak amacıyla seyirciye sunulan 2 muazzam karakter: Uzun bacaklı muhteşem kadın Angela(A) ve umutsuz Andre...Oyunculukları, siyah beyazlığı, diyalogları ile harika bir film şiddetle tavsiye ederim. Filmde bazı sahnelerde, kırmızının en derinini hissettim mesela.Bir sahne vardı. Andre Paris manzarasına bakıp çok güzel olduğunu söylüyordu. Sanki yıllarca gördüğü şeyin yeni farkına varmış gibiydi. Her gün çok güzel bir manzaranın yanından geçiyoruz ama hayatın akışına kapıldığımızdan inanın fark edemiyoruz. Eminim izleyen herkes bu filmde kendinden bir parça bulacaktır.

Yorum

Jag är Ingrid
      Ingrid Bergman'in hayatini anlatan belgeselimsi guzel bir film. Biyografi ve sinema meraklilarina tavsiye

Yorum

2012 yapımı bir film izledim.
        quentin tarantinoya ait
        django unchained ..

harika bir film. neden bu zamana kadar izlememişim diye kendime kızdım.

Yorum

pepee
          evlat işte..

Yorum

Click image for larger version  Name:	682-scent-of-a-woman-pp-682.jpg Views:	1 Size:	732.0 KB ID:	14132
            çok güzel bir dram filmi izlemeyenler varsa tavsiye ederim

Yorum

Jack Reacher Never Go Back

Yorum

Hemen hemen aynı konuyu işlemelerine rağmen , Hollywood ile Uzakdoğu sinemalarının farklı çözümlemeleri ve hissettirdikleri ortada..

Bizim oğlanın hafiften hislenerek-gözyaşlarını gizliden sildi gördüm ama ses etmedim- izlediği, 'hastasıyız' dediğimiz bir kore filmi...

Click image for larger version  Name:	tiger.jpg Views:	1 Size:	618.5 KB ID:	14158

e tabii kore afişini linkleyince , korece bilmeyen arkadaşlara zor oluyor biraz...

The Tiger An Old Hunter's Tale..

Revenant
                tır karşılaştırdığım film, ama ondan bahsetmeyi unutmuşum...
                Son Düzenleme kuzukardes; 08-02-17, 10:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ibrhm
                  ibrhm Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Oglan kaç yasında hocam?

• kuzukardes
                  kuzukardes Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  11.. Hayvanları sever bizim ki..

• ibrhm
                  ibrhm Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Allah bagislasin😀

Halka -3 ilk serilerin hatırına gittim sonuç hayal kırıklığı

Yorum

Name:	
Size:	79.5 KB
ID:	15722 EKİM DÜŞÜ
                  Yönetmen Joe Johnston’ın hikaye anlatıcılığındaki başarısı, filmin her karesine buram buram sinmiş. İnsanı yormayan olay örgüsü o kadar sade ve o kadar duygusal verilmiş ki, etkilenmemek elde değil. Bir de o inanılmaz müziklerden bahsetmek gerekir. Tam da duygu yoğunluğunun zirve yaptığı anlarda giden o naif müzik resmen insanın içine işliyor. Donnie Darko, Brokeback Mountain ve Source Code ve iyi filmlerden hatırladığımız Jake Gyllenhaal’ ın 19 yaşındaki hallerini izledik Homer karakteri ile. Gerçekten o zamanlardan belli etmiş kalburüstü bir oyuncu olacağını. Kimi zaman yaşadığı hayal kırıklıklarını, kimi zaman da zaferlerini o kadar iyi yansıtmış ki o hisleri doğrudan izleyiciye geçirmeyi başarabilmiş. Homer’ ın babası rolünde izlediğimiz Chris Cooper da çok iyi bir oyuncu. Homer ve babası arasında yaşanan diyaloglar filmin en keskin sahneleriydi.Mücadele azmini, kararlılığı ve tutkuyla tuttuğun bir işin peşini hiç bırakmamayı öğütleyen, güzel mesajlarla dolu, inanılmaz müziklerin eşlik ettiği, çok duygusal bir filmdi. Yok film 99 yılında çıkmış, yok film demode olmuş, yok eskimiş hissiyatlarına kapılmadan tereddütsüz izleyiniz. Neticede izlenmemiş her film yeni filmdir.

Yorum

Karanlığın Elli Tonu, salona girerken kimlik kontrolü vardı. +18

Gereksiz bir filmdi, neden araştırmadan girdim kendime de anlam veremedim.

Yorum

Name:	hqdefault.jpg
Views:	68
Size:	71.0 KB
ID:	16109

Yorum

Name:	MV5BMjE2NDkxNTY2M15BMl5BanBnXkFtZTgwMDc2NzE0MTI@._V1_SY1000_CR0,0,648,1000_AL_.jpg
Views:	65
Size:	316.1 KB
ID:	16117

Özlemişiz Keanu abiyi. Filmde ki çatışma sahneleri gerçekten etkileyiciydi.
                        Bu hafta vizyondaki filmler arasında Dağ 2 ile birlikte favorilerim oldu.

Yorum

Name:	
Size:	191.2 KB
ID:	16350

Yorum

Hidden Figures izledim, izlemeye değer ama Oscar alamaz.

Yorum

ÇİFTE SOYGUN
                              Şahane Film. Kesinlikle izleyin... Patrick Dempsey başrolde döktürüyor. Müthiş senaryo, müthiş kurgu denecek laf yok şapka çıkarmak lazım

Yorum

İşleniyor...
                              X