Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: serif_aydogar View Post
    Üstat aynı filmleri izliyoruz. 😀
    eğlenceli bir filmdi.
    Sendede digitürk varsa aynı filmleri izlememiz normaldir şerif hocam😊

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: B.taylan View Post

Sendede digitürk varsa aynı filmleri izlememiz normaldir şerif hocam😊
      Ben indirip seyrediyorum.

Yorum

• Requiem for a Dream... Sert, gerçekçi, sarsıcı! İzlerken rahatsız edici gelen depresif atmosferi yaratan detaylar üzerine düşündükçe derinliği daha da çok farkedilen filmlerden.

Yorum

• Loving Vincent. Sadece görselliği( Van Gogh sarı ve mavisini müthiş yansıtmışlar) çok üst düzeyde olduğu için dahi gidilebilir ki bunun yanında hikaye ve kurgusu da çok güzel. Çok beğendim, 9/10
          https://www.youtube.com/watch?v=bRDSTw6mNwY

Yorum

• A Single Man... Görüntüleri oldukça hoş ama içi biraz boş geldi. Filmin konusunu ve yönetmenini düşününce beklentim çok daha fazlaydı. Sıkıldım ve sonunu zor getirdim. Brokeback Mountain beni çok daha fazla içine çekmişti ve etkilenmiştim.

Yorum

• ben hur

Yorum

• Mete hocam Brokeback Mountain ve Single Man’in biraz farklı filmler olduğunu düşünüyorum ama ben de Brokeback Mountain’in daha çarpıcı bir film olduğunu düşünüyorum.

Yorum

• Medea
                  Medea Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Konu çok farklı. Ortak nokta olan eşcinsellik açısından bakınca, biri içine hiç giremediğim ve etkilenmediğim bir film oldu, diğeri ise baştan sona hissettirmeyi ve etkilemeyi başarmıştı.

• The Grand Budapest Hotel.
                Hatasız kurgu, şairane senaryo, ilgi çekici konu, enfes kadro ve sinematik teknikler yönünden başyapıt bir kara komedi.

Yorum

• Medea
                  Medea Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Şahane film.

• The Man from Earth... Tek mekanda geçen ve sadece diyaloglara dayanan bir filmi gözümü kırpmadan seyredeceğim aklıma gelmezdi. Gelecekle ilgili bol görsel efektli sahneler falan olmayınca insanın ezberi bozuluyor ama bu da sonuçta bir bilimkurgu.

Yorum

• Hair High (Bill Plympton 2004)
                  Hayatımın en naif ve en güzel aşk öyküsü. Bir de bay Plympton’un çizgileri ve zekası ile absürd komediye göz kırpan başyapıt animasyon ve müzikler...

Yorum

• BladeRunner2049
                    Dangal

Yorum

• Click image for larger version

Name:	MV5BNGNiNWQ5M2MtNGI0OC00MDA2LWI5NzEtMmZiYjVjMDEyOWYzXkEyXkFqcGdeQXVyMjM4NTM5NDY@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg
Views:	58
Size:	258.4 KB
ID:	64074

Guillermo del Toro takip ettiğim bir yönetmen. İnternete düştüğünü duyunca hemen izledim.Yine masalsı fantastik bir film yapmış usta.Ötekileştirilmiş insanlarına olan bakış açısını masalsı bir şekilde çok güzel anlatmış.Vizyona girdiğinde sinemada da izleyeceğim.

Yorum

• Ölümlü Dünya ve Cebimdeki Yabancı’ya gittim yakın zamanda. İkisi de pişman etmedi.

Yorum

• Thor Ragnarok u izledim. Eğlenceli bir film yapmışlar.

Yorum

• ctesi görevimiz tatil i izledim...
                            sıradan bir aile komedisi...
                            bazı yerlerde güldüm ama kötü değil...
                            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

İşleniyor...
                            X