Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Stalingrad 1993 - 2.dünya savaşının kopma noktalarından birisi olan stalingrad şehrinde geçen bir film izlenmeye değer bir film tavsiye ederim.

Yorum

• kuzukardes
      kuzukardes Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      çok beğendiğim bir filmdir...

Yumuşak anlatımlı , teatral anlatımı var.

Gerçek olaydan alıntı olması ve Eddie Murphy i dram tarzı izlemekte keyifli...

Ailece seyredecek film arayanlara tavsiye olunur.

Click image for larger version

Name:	mr.church.jpg
Views:	241
Size:	38.3 KB
ID:	17380 ​​​​​​​

Yorum

Ne varsa eskilerde var...

Yorum

2016' nın en iyi 10 filminden biri seçilen Aşıklar Şehrini izledim.

Yorum

Sonunda Nocturnal Animals'ı da izledim, bence imdb puanından fazlasını hak ediyor.

Yorum

Kesinlikle modunuzun uygun olması gerekiyor.Benim değilmiş ...

Ama film bana parfüm olayını anımsattı..Aynı parfümü bir kısmımız yere göğe koyamazken bir kısım da yerden yere vuruyor...

Yorumları bol - ancak olumlu da olumsuz da sıkı eleştiri almış-ödüllü film..

Ayy film festivali başlasa da filme gitsek diyenlerdenseniz

Kafa dinç ve yorgun değilseniz....

Ada , ölü adam bolca metafor sizi bekliyor...

İzleyipte anlayanlar sonra bir bana anlatsın

Name:	sam.jpg
Views:	217
Size:	359.7 KB
ID:	17763

Yorum

Name:	
Views:	0
Size:	221.5 KB
ID:	17806Jane'in Zaferi
              Bir kadının, erkeklerin bile zor katlandığı koşularda varoluş savaşını anlatıyor film. Gerçekten o dönemde çok izlenmiş güzel bir film. Demi Moore o ağır şartlarda nasıl çalışabilmiş ve böyle bir performans sergilemiş şaşırtıcı ayakta alkışlamak gerek.Demi o zamanlar ele avuca sığmazmış herhalde.Oyunculuğunu yine bu filmde konuşturmuş doğrusu.
              20 yıl öncesinin güzel ve yine izlemeye değer filmlerinden.

Yorum

Name:	uzay-yolculari-filmi.jpg
Views:	68
Size:	219.9 KB
ID:	17821

Filmi anlatıp güzelliğini bozmak istemiyorum. Keyifli bir yapım. Tavsiye ederim

Yorum

dün temple grandin izledim.. izlemeyen cok sey kaybeder.. harika bir film.

Yorum

Bugün Split'i izledim ben de sinemada. İsminden dolayı kanım kaynadı biraz ) Ortalamanın üstünde bir film 7.5 imdb puanı cuk oturmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
                      Bugün Split'i izledim ben de sinemada. İsminden dolayı kanım kaynadı biraz ) Ortalamanın üstünde bir film 7.5 imdb puanı cuk oturmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                      Cuma günü gittim bende. James McAvoy döktürmüş tek kelimeyle. Onun dışında psikoloji ile ilgili değindiği ayrıntılar çok başarılıydı. Daha başka çok önemli ayrıntılar vardı satır aralarında ama yazmak olmaz izlemeyenler için.

Travma sonrası beynin hayatta kalmak ve öz benliği korumak için "her yol mübah" diyerek yardırması dehşet.

Çok pis bi' organ bu. Hayatta kalmak için gerekirse parçalar, böler, yönetirim diyor ve bunu kusursuz yapıyor.

Finaldeki süpriz zaten alakalı noktayı bilenler için efsaneydi.

İzlemeyenler, başarılı bi' film, gidin görün.
                      Son Düzenleme Lagerfeld; 20-02-17, 02:55. Tarafından yapıldı.
                      - Stop the car...
                      - What ?!
                      - Stop the fuckin' car!

Yorum

Yumuşak uslubu ile felsefesi ile sen ne güzel bir filmdin yahu...

Hiç bitmesin istedim ama su gibi akıp gitti zaman seyrederken...

Futbola meraklı olmasanız da seyretmenizi tavsiye ederim...

Pelé: Birth of a Legend

Name:	pele.jpg
Views:	209
Size:	40.4 KB
ID:	18400

Yorum

Name:	
Size:	576.9 KB
ID:	19343Click image for larger version

Name:	
Size:	585.8 KB
ID:	19344Click image for larger version

Name:	
Size:	694.3 KB
ID:	19345Click image for larger version

Name:	
Size:	822.3 KB
ID:	19346 Kapitalist ve sömürgeci Amerika'nın kendini kahraman olarak gösterdiği saçma sapan film ( boşa vakit kaybı)

Yorum

• anigemini
                            anigemini Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Katılmıyorum. Bu yılın en enteresan bilim-kurgu/drama filmi bence. İzlenmeli.

• Leto
                            Leto Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bu filmin uzaylilikla abd'yle falan pek ilgisi yok bence

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu
                          Nocturnal Animals izledim Tom Ford'un ben de.. Hoşuma gidince hemen diğer filmi a single man'e geçtim. Adam sanatçı beyler.
                          Ben de en son GECE HAYVANLRİNİ izledim de pek bişey anlayamadım. Tom Ford bu filmi yaparken amacı neymis

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• anigemini
                            anigemini Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Benlik denen şeyi ortaya koymaktı bence. Benmerkezci bakış açımızla yaşadığımız dünyada gerçeğin bizim gördüğümüzden farklı olabileceği, pişmanlığın her zaman yeterli olmayacağı, kimsenin aslında gerçekten güvende olmadığı, kaybettiğimiz her şeyi geri getiremeyeceğimiz, kişinin kendisini ve karşısındakileri iyi tarttığında daha az zarar görüp / zarar vereceği vs. Kitaptan uyarlama olması dolayısıyla alt metinleri güçlü bir film olmuş. Tom Ford açılış sahnesinde mesajı vermeye başlıyor 'dikkat bu normalde görmekten hoşlanacağınız şeyleri içeren bir film olmayacak' Yine bu senenin filmlerinden Neon Demon'da bunun tam tersini yapıyor bu tarz zorlayıcı filmlerden hoşlananlar şans verebilirler.

The Usual Suspects(Olağan Şüpheliler) 10.defa izledim herhalde

Yorum

İşleniyor...
                          X