Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

KAFES ; filmi nötr izlerseniz , sağcıların muhteşem insan olduklarını aktarmaya calısan bir film eksiksiz püri pak vb vb vb
    filmi sağcı olarak izlerseniz ; ağlarsınız ve cok beğenirsiniz
    filmi solcu olarak izleyemezsiniz heralde izlerseniz de küfür edersiniz

Ne sağcıyım ne solcuyum izledim Kurgu ; Berbat
    Oyunculuk ; berbat
    Çekim ; berbat
    düşük bütceli aslında birşeyler aktarılmak isteniyorsa daha güzel bir bütçeyle daha uzun vaadede çok daha kaliteli bir film çekilebilir ...

Gerçeklerin ucundan kıyısından bahsetmesi açısından 10 üzerinden 2

çok kötüydü , keşke vay be neler neler olmuş diyebileceğim bir film olsaydı ...

Yorum

Click image for larger version

Name:	image.jpeg
Views:	94
Size:	38.9 KB
ID:	5968 Uzay Yocuları'nı izledim herkese tavsiye ederim öyle bildiğimiz uzay filmlerinden değil bu kadar duygulanacağımı zannetmezdim filmin konusunu anlatmayacam filmi izleyerek görün müthiş bir film mutlaka izleyin o kadar diyorum.

Yorum

• Optuna
        Optuna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yakin zamanda izlemeyi planladigim bir film. Bu cocuk epey populer oldu son zamanlarda. Kariyerinin cok parlak olacagini ongoruyorum.

• Pink Floyd
        Pink Floyd Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam filmi seyrettiğinizde sizden bir yorum bekliyorum muhakkak

• Optuna
        Optuna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tabi yazarim muhakkak.

Nocturnal Animals izledim Tom Ford'un ben de.. Hoşuma gidince hemen diğer filmi a single man'e geçtim. Adam sanatçı beyler.

Yorum

Jack Reacher 2
        Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Paris teksas

Yorum

Asiklar Sehri
            Daha cok canli performans bekledigimden biraz hayal kirikligina ugradim ve film bana biraz da uzun geldi.

Yorum

Name:	
Views:	0
Size:	110.4 KB
ID:	6478 GECE TRENİ :
              Film konu ve anlatım bakımından çok güçlü bir yapım, yapmaya ve anlatmaya çalıştığı mesajları gayet yüzümüze vuruyor.Oyunculuklar gayet güzel, danny glover ve steve zahn tamamen profesyonel onlara laf yok ancak oyunculuk konusunda dikkatimi çeken tek kişi leelee sobieski. Harika bir performans sergilemiş, gözlük ve cinli havasıyla gayet hoş bir karakteri canlandırmış ona ayrıca bir not düşülmeli.
              İşte gece treni!! Gayet hoş ve Nazif bir havası var, loş ışıklar altında biraz kutup ekspresi, biraz anime tarzı, benim etkilendiğim filmler arasında ve öyle de kalacak.

Yorum

Locke adlı filmin mutlaka izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Tek bir sekansta ve inanılmaz bir Tom Hardy oyunculuğu ile çok anlamlı bir film olmuş.

Yorum

Dün sinemada , passengers , Vasat bir film .. beklediğimi bulamadım ...

Yorum

Unforgiven'i bir aydir nihayet bitirdim. Film kult, orjinal kabul fakat agir isleyen yapisiyla sabirla izlenilmesi gereken bir film. Clint Eastwood hep takdir ettigim bir oyuncu olmustur izlemek gerekir diye dusunuyorum.

Yorum

Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	188.5 KB ID:	9442

25. Saat
                      Aksiyonun fazla olmadığı uzun uzun diyalogların kullanıldığı bir film. Bir çok insanı sıksada. Senaryo, yönetmenlik, oyunculuk ve filmi müzikleri ile üniversitelerde ders konusu olabileceğini düşündüğüm bir baş yapıt.
                      Son Düzenleme jatne; 28-01-17, 14:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• umit.K
                        umit.K Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sağlam bir film, izlemeye sinemaya gitmiştim zamanında. Zamanı olmayan filmlerden, 15 sene geçmiş çıktığı zamandan bu yana, aç izle yine bayılır insan. Spike Lee'nin kesinlikle Malcolm X ile birlikte en iyi filmlerinden.

The man who knew infinity - sonsuzluk teorisi izledim hoş film bu tarzda çok iyi filmler (A Beautiful Mind, Enigma vs ) izlediğim için çok çok etkilendiğimi söyleyemem ama izlenir, sonuçta gerçek hikaye

Yorum

The Game..

Yorum

Name:	1450321.jpg
Views:	261
Size:	396.4 KB
ID:	11579

Dun aksam Filth'i izledim. Oldukça sorumsuz ve eglenceli başlayan film bir anda agır drama donusuyor. Mustehcen sahnelerin yogunlukta oldugu, psikolojik bir gerilim filmi. Bunları yazınca itici geldigini ve keyifsiz olabilecegini dusunen arkadaslar varsa onyargılı olmayip mutlaka zaman ayirsinlar. İnanılmaz bir oyunculuk gordum filmde James Mcavoy normalin birhayli üzerinde bir performans sergilemis. Ben ki oyunculuklara aman aman takılan biri degilim ama epey etkilendim. Adam artık bu şekilde kalacak aklımda bir sonraki filmine kadar.

Yorum

Görünce aklıma geldi trainspotting 2 şubat ayında vizyona girecek diye biliyorum. İlk filmin büyük bir hayranı olarak sinemada izlerim büyük ihtimalle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X