Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

John Wick. Keanu Reeves'e hayranlıgım biraz daha arttı.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      2'sini izleyemedik daha..

• isseyblue
      isseyblue Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      aynen umut hocam bende gidemedim daha

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	54.6 KB
ID:	19942 GRİ KURT
    Beklediğimden iyi çıkan bir filmdi.Hiç sıkılmadım.Dikkatli izleyince film sıkmıyor.Kendinizi orada gibi hissediyorsunuz zaman akıp geçiyor.Tam finali olmamış diyecektim ama oyuncuların isimleri geçtikten sonra son bir sahne var.O sahneyi izlemeyi unutmayın.

Yorum

7 Beonbangui Seonmul
      7. Koğuştaki Mucize

Gizli saklı kenarda köşe de kalmış, içinizi ısıtan sıcacık duygularıyla toygar ışıklı ve kıraç müzikleri olmadan yüreğinize ulaşabilen kore filmdir.
      Son Düzenleme alfie; 26-02-17, 12:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

Nocturnal Animals, güzel başlıyor sonu fazla tatmin etmiyor. Psikolojik gerilim filmi diyeyim.

Click image for larger version  Name:	20161014175110!Nocturnal_Animals_Poster.jpg Views:	1 Size:	1,022.4 KB ID:	20433

Yorum

Name:	
Size:	118.0 KB
ID:	21368 Bleed for this (Notum: 10/6.5 )

Yorum

• Optuna
        Optuna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Geçen gün indirdim Türkçe altyazı seçenegi bulamamistim ben çevireyim dedim ama o kadar zamanımın olmadigini farkettim, bu hafta mutlaka zaman ayiracagim bu filme..

Name:	12-Years-a-Slave-teaser-poster.jpg
Views:	178
Size:	260.5 KB
ID:	21594

Name:	l-the-birth-of-a-nation-11151.jpg
Views:	186
Size:	492.1 KB
ID:	21595

Bu iki filmi izledim gecen hafta. İkisinin konusu da siyahilerin Amerika'daki gördüğü zulüm ve köle olarak kullanılması. Oldukça etkilendigimi soylemek istiyorum acikcasi filmde gecenlerin yüzde 10'u bile dogruysa inanılmaz bir cehalet hakimmis 19.yy da dahi o cografyada. Farkindalik icin mutlaka izlemenizi oneriyorum. Köleligin dini bilgilerle desteklenip normalleşmesini görmek insanı bir cok seyi sorgulamaya yoneltiyor. Bunlar disinda 12 Years a Slave ve Birth of Nation arasindaki en buyuk fark, Birth of nation biraz daha kanlı ve hareketli geciyor. 12 Years a Slave'de ise oyunculuklara cok ozenilmis ve bir bolumde Brad Pitt de rol almış. Kısaca şöyle sessiz bir haftasonunuzu bu filmlerle degerlendirebilir, bir cok seye bakis acinizi degistirmenize firsat verebilirsiniz..

Yorum

• Medea
        Medea Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Diğer forumda, 12 Years a Slave'i izledikten sonra şunları yazmışım: Gerçek yaşamdan bir hikaye ekseninde bir tarihsel trajedinin yeni bir şey katılmadan, bilindik klişelere yaslanarak ve dramatik derinlikten yoksun aktarımı. Yıllar önceki Kunta Kinte'li Kökler dizisi duygusal bağ kurma anlamında çok daha başarılıydı. Veya yeni dönemden Django Unchained benim sinemadan anladığım şeye çok daha fazla uyuyor.

• Optuna
        Optuna Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Belki de sadece oyunculuklar adina guzel seyler soylenebilir. Evet dramatik derinlik yok yerinde tespit. Klise ve yesilcam tadinda bir kotu adam profili var da denebilir. Bu django konusunda cok bahtsizim. 1 yildir 3 kere filmi acip akabinde tv basindan kalkmak zorunda kaldim ve hala izleyemedim maalesef..

Hiç beğenmedim diyebilirim. Tavsiye etmiyorum.. 10/5.5
      Son Düzenleme yalciner51; 06-03-17, 22:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu
        Nocturnal Animals izledim Tom Ford'un ben de.. Hoşuma gidince hemen diğer filmi a single man'e geçtim. Adam sanatçı beyler.
        Evt bende gecen hafta ızledım, fılm guzel ve metafor hengamesı kaynıyo

Yorum

Passengers'i izledim.
          'Uzayda sevisenler' kivaminda ici acayip bos bir film. Boyle bir filmin/ortamin soyleyebilecegi cook daha fazla sey olabilirdi.
          Onu da gectim bu malzemeyi bana ver o robot garsondan mini bir Jack Torrance cikartayim
          Asiri kliseye kacmislar. 6.2 ablanin hatrina o da

Yorum

Yarısında çıktığımız bir Kong Kafatası Adası maceramız oldu. Bundan önceki King Kong'u beğenmiştim ama bu onun tırnağı olamaz. 4dx bile kurtaramadı. Tam bir klişe bombardımanı.

Yorum

Name:	
Size:	128.2 KB
ID:	24056 Güzel bir animasyon.

Çocuğunuzla izlemenizi şiddetle tavsiye ederim

Yorum

İçi boş bir film maalesef. Bir kaç nüans dışında cidden bomboş bir film.

Yorum

La la land. Eh işte bazı sahneler hoş bazısı boş..

Yorum

Cast Away - Tom Hanks ne oynasa izlerim

Yorum

Name:	
Size:	194.5 KB
ID:	25129

Yorum

İşleniyor...
                      X