Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Los Angeles Frank No. 2, her ne kadar performansı kötü olsa da koku güzelliği onu telafi ediyor..

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	400.8 KB
ID:	100407

Yorum

• babels heaven

Yorum

• Chergui

Yorum

• Satin mood

Yorum

• Guerlain - Habit Rouge EDP. EDT'si parlayıp sönerken, EDP versiyonunun kalıcılığı şaşırtıcı, 10 saati deviriyor. Citruslar hiç ortada yok, onun yerine vanilya, gül ve deri daha erkenden hüküm sürmeye başlıyor. Kokuda olgun hissiyatı hakim, EDT'sini düşünmeden çoğu yerde kullanabilirim, ama EDP'yi düşünerek kullanmak gerekiyor.

Yorum

• Regalien; amber salude

Yorum

• Bond 9 New York Amber

Yorum

• ali
                    ali Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Umut korkut hocam katılıyorum siz geçenlerde buldunuz sanırım paylaşımınızdan hatırlıyorum.. Umarım ben de denk getirebilirim...

• Forsy
                    Forsy Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Umut korkut misk mi 👍👏 Haklısın Teşekkürler abi.

• Umut korkut
                    Umut korkut Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    ali hocam evet buldum gene bulsam alıcam ama yok olan da satmıyor zaten benim en büyük hatam bir tane daha vardı 100 ml parfüm versiyonu geçen ay satttım şimdi çok pişmanım gerçi buldum ama o da 50 ml lik şişe umarım en kısa zamanda buluruz ali hocam

• azzaro wanted night

Yorum

• Jovoy Les Jeux Sont Faits. Kirli baharatlar,rom,tütün. Ayrıca acı,otsu bir yönü de var. Otobüste yanımda oturan kız sürekli elini burnuna götürdü. İlk fırsatta da kalktı yanımdan. Daha sonra bir erkek oturdu. Onda da benzer durum yaşandı. Aşık olmasam da hoşuma giden bir parfüm ama napacaz..

Yorum

• lidge

Yorum

• Acqua di Parma Colonia Oud

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Serge Lutens Arabie sıktım bugün. Aslında açıklanan notalarda Ölmez Otu olmasa da benim burnuma sürekli o kurumuş hafif baygın otsu koku geliyor. Kışın ortasında sonbahar duygusunu yaşatan bir akşamüstü güneşinin son ışıkları ile yıkanırken, sevdiğin birinden ya da bir yerden ayrılırken hissettiğin sancıya benzer bir AN bu. Buruk ama umutsuz değil. “Tekrar döneceğim bekle beni” sözlerini söylercesine işliyor ruhumuza. Bu ister bir sevgili ister bir şehir olsun farketmez.. “burnumda tütüyorsun” deyiminin parfümcesi gibi..
                          http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

• Serge Lutens haftasının 6. günü Baptême du Feu (Ateş Vaftizi)

Şarap kırmızı enfes bir renge sahip olan parfüm daha şişesinde sizi cezbediyor. Muscs Koublai Khan dan sonra hayvansallığı bu kadar yüksek olan bir Serge Lutens çalışması oldukça ilginç ve dikkat çekici geldi bana.

Açılışı zencefilli kurabiye ve ekşimsi bir tangerin ile yapıyor. Orta notalarda Civet ve castoreum birlikteliğinden gelen hayvansallığı bir tutam pudra ve osmantus ile güzel dengelemişler. Bu kısımda yine acımsı bir paçuli ve diğer odunsu notalar parfümü oldukça ısıtıyor. Diplerde de güzel bir amber ile kapanış yapıyor.

Özet olarak karanlık ama sıcak, masalsı ama aynı zamanda şiirsel bir parfüm. Kalıcılığı ve farkedilirliği son derece iyi. Kış kullanımına uygun tam bir unisex.
                          Son Düzenleme matrai; 07-12-18, 14:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

• killian sth

Yorum

İşleniyor...
                            X