Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chypre Palatin
    Son Düzenleme Ertuğrul; 09-12-18, 01:41. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mancera red tobacco

Yorum

• MFK Baccarat Rouge

Yorum

• Tom Ford Rive D'ambre, yazlık bir koku olmasına rağmen kış aylarında da çok iyi sonuç aldım. Portakal, turunçlar... kış meyveleri olduğu için midir bilemiyorum ama soğuk havayla çok uyumlu oldu ve yazın biraz bayan ve parfüme fanta hissi veren amber ve baharatlar bu havalarda parfüme sıcaklık katıyor. Parfümün turunçgillerden gelen doğallığı ağız sulandıracak cinsten, amberli ve baharatlı yapısı ise içinizi ısıtıyor. Parlak, lezzetli, freş aynı zamanda sıcak bir parfüm oldu bu soğuk günlerde.

Şunu da ekleyeyim soğukta konyak notası daha ön plana çıkıyor yaza göre parfüm fantadan kokteyle dönüyor...
          Son Düzenleme ali; 08-12-18, 13:38. Tarafından yapıldı.
          estefanyen

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Performans yüzünden şişeli alınacak bir parfüm değil kesinlikle. Uygun fiyata split denk gelirse alınabilir.

• Lagerfeld
            Lagerfeld Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            ali Yaz aylarında ve özellikle nemli havalarda en cılızların bile coştuğunu deneyimledim. Bazı kokulara istediğini vermek gerekiyor.

Kış içinse kokusuz nemlendiriciler ile performans arttırılabilir aklında olsun. Güzel koku ziyan olmasına içim el vermiyor.

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Lagerfeld üstadım size katılıyorum. Bugün çok düşünmeden elimdeki decantı yanıma aldım hakkını yedim kokunun biraz Ama fena da olmadı kışın ayrı bir güzel koktu burnuma..

• Bugün bir katmanlama yapayım istedim. Hava İstanbul'da güneşli ve soğuk. Gömlek ve kazağın altında Chopard Casmir, üstte de Thierry Mugler Pure Havane var. Çok baygın bir kombin olacağını düşünenler olabilir fakat hem Casmir'deki hem de Pure Havane'daki buruk tatlar (paçuli, tütün) nedeniyle, yine Kış Güneşi konseptine uygun bir katmanlama olduğunu hissettim. Tabi genelde hissettiğimiz şeyler bizim içsel dünyamız ve hayata bakış açımızla yakından ilgili olduğu için, nasıl bir tat almak istediğimize aslında biraz da kendimiz karar veriyoruz. Sonuç olarak, haftasonu yarı spor giyimine çok abiye kaçmayan, dışarıda vakit geçirecek biri için ideal, tatlı, sıcak ve aromatik bir karışım olduğu görüşündeyim.
          http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

• Babil’in cenneti Bond No9 tarzında ve koku kalitesinde güzel bir parfüm çok beğendim

Yorum

• Giorgio Beverly Hills for Man Vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	802.7 KB
ID:	100594
                فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Dior Homme Parfum
                  Başlangıcındaki portakala bayıldım. İrisle uyumu harika olmuş.

Yorum

• Yaklaşık 6-7 yıl önce Nivea nın sprey deodorantını kullanırken kokusunu çok beğenir ve keşke parfümü olsa derdim.
                    Bugün benzer kokuyu Maison Francis Kurkdjian: Masculin Pluriel eserinin başlangıcında hissettim. EDT formunda ve Lavanta, vetiver ve paçuli ön planda kendini gösteriyor...

Yorum

• Zara Fields at Nightfall;
                      Fırından yeni çıkmış, üzerine pekmez sürülmüş, sıcacık, yumuşacık tam karabuğday ekmeği. Kızıl Jeux de Peau...

Yorum

• remember me

Yorum

• Mancera wild fruits creed smwye oldukca benziyor onun kadar metalik hissi vermiyor.Kalicilik farkedilirlik mancera standarti.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dhp

Yorum

• Tf Tobacco Oud ile yeniden..

Yorum

İşleniyor...
                              X