Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Caron - Yatagan
    Başlangıcı sanki bol yeşillikli bir salata gibi çok doğal

Yorum

• canım eskişehirimde yazdan kalma bir gün.. bastım sel de vetiveri

Yorum

• Terenzi Orion
        üst notalarında Ananas , Elma ortalarında kekik , yasemin son notalarındaki Oud dikkatimi çeken notalar oldu.
        Bu tarzda Hacivat ile birlikte her zaman dolabımda bulunduracağım bir parfüm. Performans ve kalıcılık olarak ileri seviyede.
        Kış mevsiminin ilk gününde test ettim ve 4 mevsim geceli gündüzlü kullanilabiritesi olduğuna kanaat getirdim kendi açımdan. Masculen yapıda ıyi bir alternatif.

Yorum

• Akşam için dışarı gezme maksatlı deri mont kazak kot kombinimi bence en iyi 5 işinden birine girebilecek Frederic Malle - Monsieur ile tamamladım. Harika bir eser.

Yorum

• Zoo Moth;
            Uzunca bir süredir kendisiyle Geyik Çiftliği işlettiğimiz cornelius sayesinde kullanma şansı yakaladığım parfüm...
            Kimyon ve muskat önderliğindeki kuru baharatlar ve tatlı sert ahşapların; eski halı ve mobilyalar ile dekore ettiği, yine baygın reçineler ve ürinal tozlu hayvansallığın da çizgi sabunlu kışlık kumaş balyalarını canlandırdığı tarihi bir terzihane ortamı kokusu.
            Denediğim Zoologistler içerisinde Nightingale ile beraber dengesizliği en aza indirilmiş ve galiba yine onunla beraber unisex kavramının dışına çıkan kompozisyonu diyebilirim.
            Nightingale 50’li yıllardan kopup gelmiş yarı Fransız yarı Japon zarif bir hanımefendi iken Moth; Brit takımını gereken aksesuarları ile tamamlamış Birleşik Krallık vatandaşı Hindu bir beyefendi gibi görünüyor.

Yorum

• protectedsugar
              protectedsugar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              :-)...bu arada.. "güve" deyince benim aklıma hep naftalin kokusu gelir.

• Guest's Avatar
              Misafir Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Çizgi sabunu alttan temiz naftalin de veriyor bu arada hatırlatma için teşekkür ederim 🙂 Güve denince benim de aklıma ışığını bulmak için yaratılmış ve onu bulunca da çevresinde ömrü yettiğince dönen ve onun uğruna can veren Pervane gelir. Pervane olmak felsefesi... Derin bir yaratımdır Güve, Pervane, Parvâne.

• Valentino uomo intense.Normal olani daha cok seviyorum ama onda performans sorunu var.Intense olani performansta uzmez dhi'nin son halinden daha guzel.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Akşam gezmesine aventus ile çıktık

Yorum

• Tom Ford black orchid ile duş almayın
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Hacivat ile geçirdik günü.

Yorum

• geceye özel: oud satin mood.. francis kurkdjian bey efendiye şükranlar...

Yorum

• Ysl lhomme ultime

Yorum

• Amouage Opus I

Yorum

• TF - Tuscan Leather; soğuk havalarda deri aroması daha çekici oluyor; ben Tuscan Leather'ciğim...kararımı verdim :-)

Yorum

• Memo: Italian Leather

Yorum

• Vintage Kouros
                              Bazen bu parfümü kullanırken başka parfümler kullanmama gerek var mı diye düşündüğüm oluyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X