Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Splitten gelen parfüm
    Regalien Babels Heaven
    parfümün açılışı meyveli oldukça sulu bir koku ile açılış saglıyor kısa zaman içerisinde renkli çiçekler açılıyor sucullugu halen devam ediyor temiz kokuları seviyorsanız gayet güzel yeni yıkanmış kıyafetleriniz gibi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Bond New york oud :2 fıs sıktim.Ortamlara girip" nerden geliyor bu haci yagi kokusu" cümlesini duyup usulca ortamlardan uzaklaştiriverdi.İnsan icine cikamaz oldum.Evde karantinaya aldılar.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bülent adamı 7-8 fıs ile bıraktıysa adam şanslı demekki. Normal şartlarda banyo yaptırıyor

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ondan önce 7-8 fıs da montale sıkmıştı adama

• Ertuğrul
        Ertuğrul Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Adamı toplu taşımada filan linç etmemişlerse gitmitir Bülent abiye

• coromandel.. rutubetli karanlık oldukça gotik buldum.tercihim borneo olurdu

Yorum

• MFK 2. günkü misafirimiz AQUA VITAE; mis gibi yeni yıkanmış çamaşır kokusu. Çamaşır makinası yumuşatıcı bölümüne 2 fıs sıksam yeterli sanırım…

Yorum

• Sabah 212 vip black. Basit, performanslı genel beğeni kokusu. Vip versiyonundan daha güzel olmuş yine de. Kokuyla biraz oynayalım derken Paco Rabanne Pure Xs ile neredeyse aynı koku çıkmış ortaya. İkisi de 2017 de lanse edilmiş hangisi kopya çektiyse artık İkisi arasında performansı da baz alarak Vip Black derdim ben yine de.

Akşam Fahrenheit 32. Burnu hiç zorlamayan hafif baharat ve ağırlıklı olarak vanilya kokusu. Koklamayalı 4 sene olmuştu.Piyasada pek fazla adı geçmeyenlerden. Tekrar şişe aldım bakalım nasıl olacak
          Son Düzenleme Drekoo; 06-12-18, 03:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Frozenwings
            Frozenwings Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Fahrenheit 32 benim seride en beğendiğim.

• Drekoo
            Drekoo Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben de ilk kullanımda beğendim hocam. Serideki diğer kokular hiç benlik değildi. Fahri 32 hoşuma gitti.

• Dior - Cuir Cannage

İçinden milyonlarca dolar çıkan birinci sınıf bi' deri çantasının zamanı eğip büküp bi' 60'larda bi' günümüzde takılmasını koklamak müthiş bi' deneyim. Diplerden gelip egemenliği çalan portakal çiçeği sinsiliği sevilmeyecek gibi değil. Deri, güçlü kanatlarını açıp süseni, yasemini ve dumanları korumaya çalışsa da son mısrayı portakal çiçeği yazıyor.

Müthiş bi' çiçeksi deriye imza atmış Demachy usta. Ne zamanı ne cinsiyeti var, sesi soluğu da bi' hayli yüksek. Alın o çantayı takın kolunuza...

Yapaylığa rastlanmaması ve kalite hissiyatı artılarını bi' kenara bırak duygu durumumla oynadığı için koynuma girmeye hak kazananlardan.
          .
          .
          .
          .
          Olmaz olasıca çok pahalısın...
          Son Düzenleme Lagerfeld; 05-12-18, 21:19. Tarafından yapıldı. Reason: imla
          - Stop the car...
          - What ?!
          - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Turkish Leather;
            Görmek, dokunmak ve yaşamak lazım...
            Tabi taşıyabilmek de önemli sanki

Yorum

• Bottega Veneta EDP. Yasemin, süet ve paçuli. Her seferinde tekrar aşık ediyor.

Yorum

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aynı kadına aşığız...

• Frozenwings
                Frozenwings Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Görüp de kim aşık olmaz ki.

• Tesadüfen elime gelen Kilian Intoxicated numunesiyle birlikteyim bu gece.
              İnsan hemen A*Men benzerliğine takılıyor.İlk denediğimde bu fazla benzerliğe sitem etmiştim ancak şimdiki burnumla söyleyebilirim ki ben A*Men'de Intoxicated'da yaşadığım koklamaya doyamama ve sürekli elini burnuna götürme durumunu yaşamadım hiç bir zaman.Hatta yer yer kokudan kurtulma isteğim olmuştu A*Men'de.Malzeme kalitesi ve doğru komposizyon farkı burada kendini gösteriyor sanırım.
              Intoxicated için açıklanan notalar zaten bariz olarak hissediliyor ancak notalarda yer almayan bir dumansılık hissediyorum.Yakın temasın kurulduğu sıcak bir ortamda yakılan sigaranın dumanı gibi çekici bir şey.

Yorum

• Ferrari Essence Oud kullandım bugün. Bana hep, Lush markasının Rose Jam adlı duş jelini hatırlatıyor. Hatırlatıyor diyorum çünkü Lush uzun bir süre önce Türkiye pazarından çekildi. Ayrıca fragrantica'da Ferrari Essence Oud'u, Dior Oud Ispahan'a benzetenler de olmuş. Ben Oud Ispahan'ı hiç koklamadığım için yorum yapamayacağım. Ama soğuk kış günlerinde çok baygın olmayan orta tatlılıkta maskülene yakın bir gül kokusu sıkmak isteyenler için ideal bir tercih olduğunu düşünüyorum Ferrari Essence Oud'un.
                http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

• fragranstein
                  fragranstein Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Teşekkür ederim Ali hocam sağolun. Bir müddet uzak kalmam gerekmişti, artık bundan sonra daha sık burada olmaya gayret edeceğim ve hikaye tarzındaki parfüm incelemelerime devam edeceğim inşallah. Çok sağolun ben de bu ortamı ve sizleri özlemiştim.

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Siz de sağ olun, merakla ve iştahla yazılarınızı bekliyorum. Yokluğunuzda blog yazılarınızdan sizi takip ediyordum, buradan da ayrı bir keyifle izliyor olacağım...

• fragranstein
                  fragranstein Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sağolun varolun, muhabbet ve sevgiyle..

• Narciso Rodrigez Blue Noir Edp

Yorum

• Yves Saint Laurent Optimum Black

Yorum

• nishane hacıcavcav bitsede kurtulsam dediklerimden...
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Creed Viking

Yorum

• Nishane - Hacivat

Yorum

İşleniyor...
                        X