Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralık2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff More Than Words

Yorum

• Terre dhermes

Yorum

• Xerjoff alexandria ii. 3 fıs yeterli geldi

Yorum

• Miller harris - L'air de rien
          Başlangıcı keskin, sonları daha yumuşak ve otçul.
          Kadından daha çok erkek kullanımına yatkın geldi.

Yorum

• Ormonde Jayne Nawab of Oudh

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Hermes Voyage Pure Parfum

Yorum

• Serge Lutens Chergui (Şergi)

Yorum

• Tom Ford - Tobacco Vanille. Tek çizgide ilerleyen ve fazla değişim göstermeyen, sonbaharda kokusu daha da açılan, hafiften fırınlanmış sütlaç :-) gibi kokan tütün-vanilya-kurutulmuş meyve, kakao parfümü.

Yorum

• Tom Frank Tobacco Crystal bir parfüm bu kadar mı taklit olur TF Tobacco Vanilla nın forumda en gıcık olduğum kullanım tabiri ile Flanker i (-:

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• dior feve delicieuse.beni rahatsız eden bir nota var.bence bayık bir koku.ama bugün iltifat aldı

Yorum

• Sabahtan CK Obsession şimdi de Nishane Sultan Vetiver

Yorum

• Chanel allure sport

Yorum

• Tom Ford Noir De Noir. Karakterli özgün ve karanlık bir gül yorumu. Anlamsızca zamansızca özlediklerimden.

Yorum

• Sabah Herod hocamın hediyesi Kilian Apple Brandy kullandım. Meşeden yapılmış fıçının içinde damıtıldıktan sonra dinlendirilmiş enfes lezzetli elmalar, vanilya aromasıyla zenginleştirilmiş likör... 3 saatlik baş döndürücü bir keyif... Bir parfüm bu kadar mı lezzetli olur??? maalesef yüksek fiyatına karşın performans yoksunu. Öğleden sonra ise tenimden tamamen gitmiş olan Apple Brandy'nin üstüne Montale Intense Cafe kullandım. Intense Cafe: Gül, vanilya ve kavrulmuş kahve. Çok basit bir kompozisyon ortalamanın biraz üstü ama baymayan bir tatllık. Alttan gelen kavurlmuş kahve aroması gizemli; vee gülün çekiciliği. Neredeyse bir gurme. Çok şey vaadetmeden çekici olan bir parfüm. Basit ama ucuz değil. Sıradan ama çekici.
                              estefanyen

Yorum

• ali
                                ali Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Herod güzel olan dostluğumuzun baki kalması temennisiyle o zaman

• protectedsugar
                                protectedsugar Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Montale demişken; bir gün LaDeese'ye ya da Harvey Nicholsan'a gidelim de şu Montale'leri deneyelim..ne dersiniz?

• ali
                                ali Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                protectedsugar harika fikir ilk fırsatta yapalım

• MFK Absolue Pour le Soir. Sıkalı yarım saat oldu ve anında hacı yağı yorumu aldım 😄 Parfüm biraz iddialı ve çok sıcak. Şu an hala animalic çizgide devam ediyor ama 2-3 saat önce de bileğimi sıkmıştım. Bileğimdeki koku tatlı,baharatlı,tütsülü bir bal. Baharat olarak kimyon belirgin oldu bende. Çok daha zor hayvansal parfümler kokladığım için Apls günlük kullanıma uyar diyebilirim. Çok da rahatsız etmez diye düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X