Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff Al - Khatt.
    Öd, yasemin ve vanilyanın; gübrelerle, insan dışkılarıyla, bahar otlarıyla, rüzgarla ve gün ışığı ile imtihanı.
    Sanatsal açıdan ve benim açımdan rakipsiz: Dışkı tentürü denemedim ama yapsaydım eğer bu arkadaş gibi olurdu. Bu eril olan bir de dişisi var o da ruhumun sahibesidir: Secretions Magnifiques.

Yorum

• Kimyon mürekkep ve cdg 2...
      söylenecek sözün olmadığı yerdeyim...
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Encre Noir ile günaydın herkese...

Yorum

• Creed - Silver Mountain Water ( bergamotlu yeşil çayın yanında üzüm sevdim bu kokuyu )

Prada - L'Homme bileklere ( sen bi başkasın )

Yorum

• Abercrombie Fierce

Yorum

• Dün akşam parfüm sever bir arkadaş sayesinde Roja Dove Fetsihi dekantdan deneme şansım oldu bildiğin Turkish Tütün kolonyası kıvamında deriye dair hiç bir şey hissetmedim,
              Roja Done'nun Puredistance markası için tasarladığı M kokusundaki deri muhteşem, arkadaşlar sizden de Fetish ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum.

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Roja dove fetish ve Tütün kolonyasımı? Sefayir hocam bir yanlışın olmasın Fetishteki deri en sert ve en dumansı derilerden birtanesidir. Puredistance M ile aynı Dna ya sahip arada sadece hafif nüans farkları var.

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Evet hocam gerçekten böyle seksi vamp bir deri kokusu hakim kokuya bence de

• RİYAFES
                RİYAFES Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Altuğ Hocam bende ona şaşırdım Fetish ve M aynı tarzda Roje Doven kokuları ama denediğim Fetish de deriye dair hiç bir şey hissetmedim. M deki deriyi direk hissedip aşık olmuştum valla, aynı dekantdan Pikcell Yavuz hocamda da var ondan bir görüş rica edeyim.

• Bugün Gucci İntense Oud

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	61.7 KB
ID:	70933

Yorum

• Serin bir sabah ve Bvlgari - Man in Black. İlk kez sümbülteberini hissettirdi,farklı bir dokunuş olmuş.

Yorum

• Miller Harris Terre de Bois, sabunsu hissiyat veren Nicolai Patchouli intense göre daha bir berrak eski kafa parfüm diyebilirim.Sevdiğim tarz değişik kokulardan birisi. Nicolai Newyork intense bu kokudan ilham almış olabilir mi sizce?

Yorum

• Gene kouros. Bu arada puredistance M i gerçekten merak ediyorum bende

Yorum

• Kadir.tbk
                        Kadir.tbk Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        M tam anlamıyla bi başyapıt . Hatta başyapıt oldugunu söylicek cesareti bile bulamıyo insan kendisinde . Anlatılmaz denemek lazım

• Orjinal yazı sahibi: ZuLudoufuk View Post
                      Gene kouros. Bu arada puredistance M i gerçekten merak ediyorum bende
                      ben denedim soba kurum'unun içine atılmış deri kokuyor...hiç bana göre değil

Yorum

• connoisseur
                        connoisseur Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bu tasvir ise bana siseli aldirir

• Herod
                        Herod Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        aynen öyle Sercan bey yoğun sert kupkuru simsiyah tatlılık barındırmayan... koklar koklamaz bunlar geldi aklıma

• RİYAFES
                        RİYAFES Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sercan hocam ufak bir yorumda bende gelsin açılış turunç hatlaması şeklinde burayı sevdim, orta notalarında vanilya devreye giriyor bu kısmı sevmedim, en sonunda kuru sert bir deri ortaya çıkıyor ki muhteşem bence o andan itibaren resmen kolum burnuma yapışık oldu.İmkan dahilinde ise kesinlikle alın derim.

• Atelier Cologne Vetiver Fatal

Yorum

• Şamlı Houssein Ambar.
                        4.saatteyiz ve Ambregris açılışın ardından çikolatalı, mür dumanlı ve vanilik derili benzoin ile Ambre Sultan'a ek yapıp selam çakıyor. Sandal pudrası da alttan hissettiriyor ve muhtemelen 60'a 40'ın etkisi ile öğleden sonraya krokan ile başbaşa kalırım gibime geliyor.

Yorum

• Terenzi Kirke
                          estefanyen

Yorum

İşleniyor...
                          X