Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Mis gibi, tertemiz bir baslik...
    Herkese saglikli ve mutlu bir hafta diliyorum.

Odin - Tanoke

bilseydim prada infusion kullanırdım...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Goldfield & Banks Australia Desert Rosewood

Yorum

Dior Feve Deliciuse
        Dün benden habersiz abim bu kokuyu çekmecede bulup kullanmış.Saatler sonra yanına gittiğimde kendisinden müthiş bir koku yayılıyordu.Kakaoya bulanmış bir vişne gibi diyebilirim.
        Bu kokuya tekrar şans vermek istedim ve dekant satış başlığından kaldırdım.Zaten kağıt üzerinde bu kadar benlik olan bir koku üstelik Dior markasıyla benden bu kadar uzak olmamalıydı.
        Nitekim ilk kullanıma göre kendime çok daha yakın buldum kendime ve kokudaki pudramsı kakaoyu daha net hisseder oldum.
        Kokuların bekledikçe performans ve koku güzelliği olarak iyileşmesi olayına daha çok inanır oldum.

Yorum

Hafta sonu 4 aşkımla birlikteydim, eşim çocuklarım ve kilian love. Hepsi de çok güzeldi

Yorum

La Petite Robe Noire İntense kullandım.Uzun zamandır kullanmamıştım.İyi geldi..Kokusu aklımda kaldığından daha güzelmişTatlı,kırmızı meyveler var parfümde ama çoğu bu tip parfümde olduğu gibi keskin değil.Pudralı,yumuşak,çok kaliteli bir havası var.Oldukça da kalıcı.

Yorum

4160 Tuesdays - Maxed Out

Yorum

Kinski, güzel olmaya çok güzel ama biraz da acı tütün kokusu olsa hiç fena olmazmış

Yorum

Nawab Of Oud. Serin havaların güzel kokusu.

Yorum

Naxos. Bu kokuda garip bir çekicilik var
                    estefanyen

Yorum

Reflection

Yorum

Twilly Hermes

Yorum

Bois 1920 , oro 1920 , açılıştaki isli notalar sonrası acımtırak deri şeklinde devam ediyor. toplantı , takım elbise vs. uygun gidiyor şu an . kalıcık şu ana kadar güzel. kimseden ne olumlu ne de olumsuz yorum almadım henüz.

Yorum

İnterlude. Dibini sıyırdım ve doğal olarak doğru bir dozajlama yaptım. Yine de net bir şekilde hissediyorum. Zor koku olmasına rağmen 2-3 kere iltifat almıştım

Yorum

Bugün dikkatimi çekti ağaçlar çiçek açmış doğa uyanışa geçmiş baharın ilk adımları atılmış. Bende bu oratama uygun olarak temiz ve mis gibi kokan bir parfüm Hermessence Vetiver Tonkayı tercih ettim.

Yorum

• alexandria
                                alexandria Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Marcello Lippi de dolu çıktı. Hoş iş vesselam.

• alexandria
                                alexandria Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Düzeltme: Kafam iyiyken yorumu buraya yazmışım 😏 Marcello’nun altına olacaktı.
                            İşleniyor...
                            X