Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• D.S Durga Spirit of the Glen. Bolca meyveli bir açılış daha sonra odunsu bir viski tadı sonra da isli,kömürlü bir kapanış. İlk denediğimde kesin tütün vardır bu kokuda dedim ama o hissiyatı kömür veriyor muhtemelen. Açılışı neredeyse şekerli bir kıvamda. Gittikçe tatlılık azalıyor ama hiç bitmiyor. Bu anlamda en sevdiğim yeri sonları oldu. Ben bu tarz içki kokularında gövdeyi kalınlaştıracak tütün,amber,deri vb notalar olmasını tercih ederim.Zor bir koku olduğunu düşünmüyorum hatta övgü bile alabilir. Performansı da çok iyi bu arada. Bu güzel hediye için de Cornelius hocama çok teşekkür ederim.

Yorum

• Aedes de Venustas Oeillet Bengale. Tam bi Chypre Palatin klonu.

Yorum

• Bugün Valentino Uomo kullandım.Performansı koku güzeliği kesinlikle çok güzel fiyatı da uygun yeni nesil parfüm kültürü yeni olan arkadaşların koklaması gereken kokuların başında geliyor

Yorum

• Aventus ile klasik bir gün
          estefanyen

Yorum

• Sycomore ile karanlık açılış sonrası komurlukte nemli çiçekler..

Yorum

• Dior fahrenheit absolute

Yorum

• lartisan tea for two

Yorum

• Azzaro Acteur

Yorum

• Eau sauvage extreme

Yorum

• İki gündür No 5 EDP kullanıyorum.Sanırım yarın da onu kullanacağım.Kullanmaktan en fazla keyif aldığım parfümlerimden.

Yorum

• Orto Parisi Seminalis.
                        Kırık beyaz, krem ve gri. Tonka ‘coumarin’, maltol, sülfür, kaşmir, sandal, amber, PAÇULİ & MİSK. Amber ve coumarin Sensei @Medea’nın en sevdiği?! türden; akide şekeri, maltol ve cashmeran da pamuk şeker kıvamında. Dengeleyen şeytani sülfür ve Paracelsvs’un ecza mahzeni. Yoldan çıkaranlar ise süt buharı, kaymak ve tatlı-tuzlu kadın teni kıvamındaki sandal ile miskler.
                        Kırık beyazdan kreme giden yol ılık, gri ise beklenenin aksine sıcak... Fakat genel itibarı ile soğuk. Dengeler ustaca hatta fazla ustaca ki şu kadar yazıyı bile sıkıp suyunu çıkara çıkara yazmamı engelleyecek kadar güçlü. Tuhaf bir kadın; varla yok arası ama ezici, yüzüne bile bakmadan bloke edici; gözlerine baktığında ise Paralize!!!
                        Bir şey de yazasım yoktu ancak bunları da canımdan parçalar kopa kopa yaptırmayı başardı, bittiyse okumaya başla dedi. Daha fazla saçmalamadan Durkheim, Hume, Voltaire, Foucault ve Marquis de SADE’nin ‘’İntihar Sanatı’’ üzerine olan yazılarına eğilmemi emretti.

Yorum

• Hermes Un Jardin Sur Le Nil.

Yorum

• Gün içimde yazmaya fırsatım olmadı, Guerlain Habit Rouge EDT.

Yorum

• MFK Cashmere Mood

Yorum

• OJ Nawab Of Oudh İntensivo ile yıkandım. Metroda pişman olmaya başladım. Bugün zat-ı alileri çok performanslı.

Yorum

İşleniyor...
                                X