Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Mayis 2018

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Salvatore ferragamo Terra Rossa

Yorum

• The Merchant Of Venice Fenicia. Bana biraz MFK satin mood u hatırlattı.

Yorum

• Kilian a taste of heaven

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	60.2 KB
ID:	69456

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            En sevdiğim vetiverlerden

• MFK Aqua Universalis

Yorum

• Uzun zamandır bond no 9 la beraberim , başlangıcı sonu ortası bu kadar farklı bir koku nadir rastlanır ağar kokuları seven biri olduğum halde tam olarak alıştığımı söylemiyorum ağar mı hafif mi o da belli değil başlanıgıcı çok sert sonrları çok yumuşak gül hafiften ortaya çıkıyor belli belirsiz oda kısaca herşeyden var ama tam olmamış gibi :/ hala teste devam edeceğim.

Yorum

• Black orchid ile haftayı kapadık...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• fumerie turque ...uzun bir aradan sonra sıkınca müthiş keyifli geldi..

Yorum

• MFK Baccarat Rouge EDP. Issız bir ada ya hayat boyu sürgün edilsem ve yanına 1 tane parfüm alma hakkın var deseler, kesinlikle bu parfüm olurdu

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	898.0 KB
ID:	69492 2011 model
                    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Yves Rocher Ispahan

Yorum

• Elimdeki MFK APOM dekantını bitirdim bugün... Sabunsu, pudramsı, temiz, ferah, yer yer kremsi çehreleriyle kaliteli bir portakal çiçeğinin yumuşak ve tatlımsı amberle gövde kazandığı, muhtemelen miskle hafifçe kirletilmiş, ilerleyen bölümlerdeki aromatik odunsu dokunuşla floral ağırlığın dengelendiği, hem kadınsı hem erkeksi esintiler taşıyan, oldukça retro havada, sade hatta minimalist ve düz çizgide giden bir parfüm. Kırk yılda bir kullanınca pek sorun olmaz belki ama uzun süreli kullanımda son derece sıkıcı olacağını tahmin ediyorum. Biraz kullanılmış kokulu bebek bezlerini ya da terli ellerinizi sildiğiniz kolonyalı ıslak mendilleri andıran kokusuyla bana çok uzak. Fiyatı için sadece saçmalık seviyesinde diyebilirim.

Yorum

• Tom Ford White Patchouli.
                          Kaç yıl oldu bilemiyorum tanışalı, belki de sağlam 5-6 olmuştur...
                          Bazı parfümler var hayatımda açıklayamadığım; ne kadar bilmişlik taslasam da bazen trollesem de yada burnu havada davransam da beni al aşağı ederler. Bunu yaparken de koku güzellikleri-çirkinlikleri, kompozisyon ustalıkları-beceriksizlikleri, genel beğenileri-nefretleri vs. gibi genel geçer yanları ile değil de doğru kelime tam olarak ‘’tanımlanamayan’’ yönleri ile başarıyorlar. Noir Patchouli, Munegu, Le Parfum du Theresa, Noir Epices ve White Patch bendeki mistik bohemler. Yaklaşamıyorum da kopamıyorum da; ama mutlu oluyorum onlarla işte.
                          Cilalı, tinerli, bol kimyasallı kırık beyaz badana boya yapılmış bir evin bahçesinde oturup 40’lı yılların şiprelerinden kullanmış o kadının salondan henüz çıktığı anı işaret eden o tüm kokuların karışımı White Patchouli. 10 kere, 10 farklı hava şartında ve 10 farklı mekanda, 10 farklı ruh hali ve kafa yapısında kullanıyorum ve kendileri o kombinasyonların sadece hangi bir (1) tanesinde çalışacağına kendisi karar veriyor! Ben daha ne yapabilirim...
                          Bazı yerlerde üretiminin sonlandırıldığına dair birkaç yazı denk geldi ve iç piyasadaki görünürlüğü de sıkıntılı gibi. Çok üzüntü yaşıyorum ve bu da tüy dikmese iyi olur.

Yorum

• Ambalajında açmadığım mevsimde kullanırım diye o kadar çok parfüm varki Amouage Bracken Man bunlardan biri... Benim sağım solum belli olmaz. Akşam gece serin oluyor. Son 3 günde ne kullandık? Böyle giderse genel beğeni ile niche/designer arası parfümler minimum 700-800 TL olacak. Fiyatlar arttıkça çoğu parfümsever seçimlerini dahada daraltacağa benzer çünkü pahalılık nedeniyle gelirlerimiz azalırken giderlerimiz artacağa benzer; sanki durmadan tekrarlanan masallar/hikayeler gibi... Sadede gelelim.

Click image for larger version

Name:	TTCassiopa.jpg
Views:	179
Size:	76.6 KB
ID:	69525Click image for larger version

Name:	BYKSTH2.jpg
Views:	179
Size:	120.9 KB
ID:	69526Click image for larger version

Name:	Aventus.jpg
Views:	181
Size:	81.3 KB
ID:	69527Click image for larger version

Name:	TFPA4.jpg
Views:	178
Size:	704.5 KB
ID:	69528Click image for larger version

Name:	TFVDE.jpg
Views:	186
Size:	844.2 KB
ID:	69529
                            PARFÜM HOBİSİNE VEDA !!!

Yorum

• Drekoo
                              Drekoo Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hocam cassiopea erkek kullanımı için nasıl sizce? Ben de kız arkadaşa aldım kendim hiç kullanmadım.
                              Bir de tom ford vert dencens nasıl koku tarifler misiniz ricam

• CNYT
                              CNYT Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Feminen görünebilir ancak Masculen anlamında erkekler içinde kuvvetli ve hoş bir tasarım olduğu kanaatindeyim.

• Sabah creed silver mountain water akşam royal mayfair. Creed günü oldu bugün

Yorum

İşleniyor...
                            X