Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• JO MALONE...SCARLET POPPY INTENSE

Tatli ve cicek cicek kokmayi sevmeyen ama yazlik kremsi koku isteyen kadinlar icin ideal bir koku... Nivea el ve vücut kremini andiriyor diyebilirim... icinde hindistan cevizi olmadiginda gunes kremi gibi de kokmuyor.. hos .. soft ... kullanilabilir bir yazlik ...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• teafortwo
      teafortwo Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Koku kartında denediğimde daha çok hoşuma gitmişti.Tende ilk zamanları biraz sabunsu bir florallik oldu bende, biraz yadırgıyorum.

• Guerlain ideal extreme

Yorum

• Givenchy Gentleman Cologne

Yorum

• Ajmal Amber Wood kullandım. Her kullandığımda bu fiyatlandırma ile ilgi çekmesi şaşırıyorum. Buruk bir odunsuluktan başka bir şey algılayamadığım sentetik canavarı. Benim için artık hediye edilecek dekantların içine doğru yol aldı.

Yorum

• MASQUE MILANO RUSSIAN TEA
          Dışarıya çıkarken henüz kullanmadım evde koklamak için sıkıyorum ara ara birazda yorum yapayım ferah naneli çaylı bir açılış burdaki nane bana falım sakızdaki nane hissiyatı veriyor yada nasıl yorumluyorsanız ilk 15-30 dakika sonra deri alttan kendini belli etmeye başlıyor iyice deri ön plana çıkınca nane biraz çekiliyor ama yinede hissediliyor ve derinin yanında alttan gelen hafif bir tatlılıkta var ahududan heralde yayılımı ilk saatler iyi koluma sıktığımda annem gelince yanıma hemen farketmişti ve performansıda gayet iyi ben ertesi gün kolumda bile aldım kokuyu fakat belli saatten sonra tene yakın gidiyor sanki ama ne bileyim çok hoşuma gidiyor hem kokusu hem koklamak ....

Yorum

• Initio Divine Attraction kullandım. Vetiver ve deriye eşlik eden dumansı atmosfer çok güzel bir uyum yakalamış. Tatlılık yok denecek kadar az denebilir. Genel olarak fazla değişim göstermese de sıkılmadan kullanıyorum. Kalıcılık ve yayılımı ise ortalama üstü.

Yorum

• Bvlgari - Man in Black. 🙂

Yorum

• O bir klasik o bir vazgeçilmez. Zamansız ve modası asla geçmeyecek bir maskülen. Creed Green Irish Tweed.

Belkide ilk niche parfümüm olmasından kaynaklı bilemiyorum ama bende yeri bambaşka.

Ferah yeşil havasını her nefeste içine çekmek insanın modunu yükseltiyor.

Yorum

• Creed Royal Oud, bir parfüm bu kadar kalite hissettirir, hem kullanımı kolay hem sıradan olmayan bir koku, musk ve sandal ağacının muhteşem birlikteliği

Yorum

• mancera hindu kush....daha önce denemesini yaptığım bu parfümü bu gün bariz bir şekilde jo malon pomegranate noire benzettim tamamen farklı geldi bugün üzerinde yazmasa bu hindu kush demezdim o derece..ayrıca arabada 1 kez fıslattım 5.5 yaşındaki kızım ortamın hoşaf gibi koktuğunu söyledi..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ssselçuk View Post
                      mancera hindu kush....daha önce denemesini yaptığım bu parfümü bu gün bariz bir şekilde jo malon pomegranate noire benzettim tamamen farklı geldi bugün üzerinde yazmasa bu hindu kush demezdim o derece..ayrıca arabada 1 kez fıslattım 5.5 yaşındaki kızım ortamın hoşaf gibi koktuğunu söyledi..
                      😊😊😊😊 kiz cocugu baska yaaa... Ne guzel Allah bagislasin.. Guldurdu beni sekerpare...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ssselçuk
                        ssselçuk Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        sormayın üstadım dünyadaki en güzel şey bu olmalı..

• Pryn Parfum - Marcello

Yorum

• Laurent Mazzone Sine Die

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Versace oud noir. Kullandığım anda daha önce denediğim TF Oud Wood'a benzettim. Yalniz yanlış aklımda kalmadıysa bu ona göre biraz daha tatlı gibi.Kullanımı rahat, giriş seviyesi bir ud yorumu olmuş.

Yorum

• MFK Gentle Fluidity Silver kullandım. İlk sıkıştan itibaren çok sevdiğim bir aromatik odunsu ardıç şöleni. Bu arada benim tenimde çok iltifat aldıran bir parfüm bu. Ve kalıcılığını da bir arkadaşıma hasta ziyaretine gittikten 2 gün sonra bile "Parfümün koltuğa sinmiş, hala kokuyor." dedirtecek kadar kalıcıymış, öğrenmiş olduk.

Yorum

İşleniyor...
                            X