Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• tauer acdd

Yorum

• Guerlain Homme EDP

GM1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ermenegildo Zegna sicilian mandarin

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Homme De Gres.jpg
Views:	181
Size:	15.7 KB
ID:	200575

Yorum

• Guerlain Encens Myhtique

Yorum

• Nicolai - New york intense

Yorum

• Armanı rose d'arabie. Bu sefer paçuliyi biraz daha fazla hissettim.

Yorum

• Penhaligon's Blasted Heath

Yorum

• Guerlain Homme Leau Boisee

Yorum

• HERMES .. 24 FOUBOURG

Kurumasini bekleyecek kadar sabirli olabilsem... Bana yine Vintage kadin kokularini hatirlatan bir koku..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                        Son Düzenleme protectedsugar; 23-05-21, 14:25. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Renier De Lirius

Guava olmasa aslında hoş diye düşünmüştüm ilk denediğimde, guava olmasa kompozisyonun içi epey boşaltılmış bir halde kalır diye düşündüm bugün. Sıcak havada beklediğim kadar açılmadı tenimde, gerçekten de ilk spreylediginizde nasılsa öyle kapanışa yürüyor. Yalnız daha önce net algilayamadigim hanımeli bugün bir an öyle güzel çarptı ki burnuma, o anlık ortaya çıkış sonrada kayboluş şaşırttı beni. Çok da gerçekçi bir hanımeli idi. Guavayı bir kenarda tutabildiginiz anlarda çok hoş bir yeşilliği var.

Yorum

• Bugun rosabotanica kullandim, florabotanica’ya gore cok cok guzel buluyorum rosayi... Bir ikinci el siteden henuz aldim ve gorulen uzere dis etiketi kargo bandini sokerken hafif soyuldu ama olsundu!😅😂
                            Gelelim kokuya, cok cok guzel bir gul, kakule ile baharatli, incir yapragi gibi yesil notalarla botanik muhtesem bir gul... Ne yazik ki bulunamiyor, bu yorumu okuyup da elinde olan ve elden cikarmak isteyen sevgili uyelerimiz bana ulasabilirler🌸🌹

Yorum

• Bugün iki parfüm kullandım, İkiside ilk deneyimim oldu.

Amouge İnterlude Man

Karanlık bir açılış. Bence gerçek manada karanlık. Nedense bir parfümde gül, üzüm notaları ile koyu bir ton yakalanınca o parfüm gothic tarz sıfatını kazanıyor. Bence interlude un başlangıcı, bu koyu kasvetli havası, gothic tarz sıfatını hakediyor. Koku daha sonra tütsü kokusuna dönüşüyor. Bu kısım beni etkilemedi. Özgün bir hava vermiyor. Beni etkileyen olay cildimde parfümler tutunamazken interlude saatlerce ben buradayım dedi.

Pure Havane

Mancera red tabacco denemiştim önceleri, daha doğrusu bir süre katlanmaya çalıştım. Sentetiklik beni yedi bitirdi desem yeridir. Pure havane da ise sentetiklik hissettirmedi ve koku gürme kokuları sevmediğim halde hoşuma gitti. Tamam farklı kulvarlar ama ;bir pure havane fiyatına, birde red tabacco fiyatına bakıyorum. Anlayamadım bu işi.
                            Son Düzenleme junleon; 24-05-21, 00:15. Tarafından yapıldı.

Yorum

• VAN CLEEF&ARPELS ..ORCHIDEE&VANILLE

Van Cleef kokularini begeniyorum..Favorim ve bayildigim Bois Dore .. ama bu kokuyu da begendim.. Soguk havalar ve kis aylarinda kullacagim guzel bir koku daha kesfetmis oldum...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X