Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Givenchy - Gentleman Boisée. 🙂

Yorum

• Jo Malone Oud&Bergamot

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Kaantagas View Post
        Jo Malone Oud&Bergamot
        Nasil sizce biraz bahsedermisiniz? Benzedigi bir parfum varmi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• samettemiz34
          samettemiz34 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Abla byredo oud immortele benzerliği var ama kalıcılık konusunda zayıf

• YSL...EXQUISTE EMBODIERY

Guzel bir kislik ... Amberin hafif tatli islenmis hali... Yazlik kokular denemek isterken karsima cıktı.. Kisa cok guzel bir koku elimde...

Yorum

• Hdp 1725

Yorum

• Mevsimi olmasa da Armanı prive rose d'arabie kullandım. Bolca gül, yanında eslik eden paçuli ve vanilya. Açıklanan notalarında ud olsa da ben alamadım açıkcası. Uniseks kullanıma uygun güzel bir gül temalı koku. Daha önce denediğim başka bir kokuya çok benzettim ama neydi bir türlü çıkaramadım.

Edit: Hangi kokuya benzettiğim aklıma geldi şimdi. MFK oud satin mood.
            Son Düzenleme orangeverte; 21-05-21, 12:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Hermes Vovage

GM1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Byredo Oud İmmortel

bahsetmiştim aslında ama tekrar yazayım byredonun black saffron,accord oud,bal d'afrique ile birlikte en iyi işlerinden biri diğer kokularını bilmiyorum ama markada bu dördünün üstüne çıkan olmaz gibi

Yorum

• Guerlain LPRN Velours. Parfüm bekledikçe daha farklı notaları daha yoğun algılamaya başladım. Daha önceleri meyveli yönünü güçlü bulduğum bu parfümde artık badem sütü benzeri çok güzel bir akor ön plana çıkıyor. Etraftan tamamen kaybolmadan yedeklesem mi diye düşünüyorum.

Yorum

• Amouage - Beach Hut naneli hafif dumanlı bir açılış açılışta hafif narenciye tadıda var ortalardan itibaren Vetiver ve mürün devreye girmesiyle çok ayrı bir kimliğe bürünüyor şahsen son bir kaç yılda denediğim en farklı yazlık parfümlerden herkese göre olduğunu düşünmüyorum ama sevenin de her zaman elinin altında olmasını isteyeceği bir parfüm performansından söz etmeye gerek bile yok 2 spraydan fazlası çevreyi rahatsız edebilir

Yorum

• Terre d'hermes pure parfum daha ferah daha canlı ve doğal hali

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PR - Invictus Legend. 🙂

Yorum

• Hermes Voyage Edp

Yorum

• Mark Buxton Sleeping with Ghosts kullandım. Açılış ve orta kısımlarında ayva ve çiçekler öne çıkıyor. Bu kısımlar biraz tatlı ve sakızımsı denebilir. Son kısımlarında ise kremsi vanilya belirginleşip tenden ayrılıyor. Sıcak havalarda gayet kullanışlı ve performansı da fena değil.

Yorum

• JO MALONE... MIDNIGHT MUSK&AMBER

Jo Malone dan ilk bu kokuyu denemis olsaydim buyuk olasilikla ikinciyi denemezdim... Kotu oldugundan degil... tarzim olmadigindan... Bu tarz kokulara ne deniyor bilmiyorum eski kafa kadin kokusu..

Yorum

İşleniyor...
                              X