Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Eylul-2021

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Rochas - Moustache Edp. 🙂

Yorum

• Eight bob nuit de megeve

Yorum

• UNIQUE LUXURY .. CRUSH ON ME

Performans bombasi bir koku .. tek fıs la butun ev koktu... karamelli ..tatli guclu bir gourmand.. esansi asiri yagli.. yikasamda cikmadi ... valla helal olsun dedim... benzettigim bir koku var ama aklima gelmiyor...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Frederic Malle French Lover

Yorum

• Bugün Paris EDP kullandım. Tatlı, temiz, harika bir gül yorumu. İlk anda ağır gelebilir ama 4 fıs tüm gün idare ediyor. Mis gibi sürekli burnuma geliyor. Eşim hiç sevmez ama hem EDT, hem de EDP si ile bugüne kadar tanıdığım ve tanımadığım insanlardan çok iltifat aldım. Ben de başkalarının üzerinde duyduğumda hemen farkederim. O kişileri kendime yakın hissederim☺️

Yorum

• Alex 2

Yorum

• Manos Gerakinis İmmortel

Yorum

• Chanel - Sycomore

Yorum

• Bugün de eight bob nuit de megeve ye devam.

Yorum

• gallagher bergamust sevdiğim tarzda sabunsu bir parfüm

Yorum

• TMOV...FENICIA

Bir performans bombasi daha... Yapisti kaldi ustumde... T.Terenzi Andromeda tarzi .. yogun...tatli... baskin ... yayilimi.. kaliciligi yuksek .. benim tarzım degil.. Performans sevenler icin ideal..Unisex..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff Uden

Yorum

• Kızım geçenlerde benim parfümlerimden beğendiklerini aldı, odasına götürdü. Bugün parfüm sıkmış, üzerinden ballı, tatlı, çok hoş bir koku geliyor. Biraz Lady Million havasında ama o değil. Hangisini sıktın, göster dedim. Scandal mış☺️Benim çok elimin gitmediği bir parfümdü. Ama kızımın üzerinde çok hoşuma gitti. Hemen ben de sıktım😄 Genelde kışlık parfüm diye gösterilir ama bence açık havada yaz gecelerine çok yakışır. Bu yaz bol bol kullanmayı planlıyorum.

Yorum

• Nu be Carbon, koku profili sakin kakule ve sandal ağacı üzerine güzel ancak performans olarak oldukça zayıf

Yorum

• PDM - Layton. 🙂

Yorum

İşleniyor...
                                X