Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Davidoff Zino

Karanlık, lavantalı, vanilyalı ve sardunyalı bir paçuli yorumu.. Çok iyi.

Yorum

• Profumum Fumidus... Oldukça brütal bir açılış, yanmış kuru otlar. Biraz viskimsi tütsü duman karışımı, İngilizlerin meşhur Marmite sosuna benzeyen bir garip koku da var derinde... 1 saat sonra açılıştaki saldırganlık yerini yavaşça hafif bir vetivere bırakıyor. Sonrasında vetiver biraz daha belirginleşiyor ama klasik vetiver parfümlerindeki notaları düşünmeyin... Sonuç olarak karışık duygular içindeyim bu parfüm ile ilgili. Garip bir haz duydum koklamaktan, beğenmedim asla diyemem. Ancak 2-3 kez daha deneyimlemem gerek netleşebilmem için.

Yorum

• Dior homme İntense

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nasomatto - Duro

Yorum

• Ysl la nuit de l'homme edp

Yorum

• Bugün elimde, dün üzerine Miss Dior sıktığım koku kartıyla gezdim. Bugüne kadar Miss Dior Cherie ve Miss Dior 2012 kullanmış biri olarak, yeni versiyonu epey yadırgamıştım. Öncekiler birbirini andırsa da bu onlardan çok farklı geldi bana. Hala kokladığımda bambaşka bir parfüm gibi geliyor ama kokusu çok hoşuma gitmeye başladı. Şu anda da koltukta yanıma koydum ve ara ara burnuma geliyor. Çok yumuşak, tatlı, burnu okşayan bir kokusu var.İlk notalar daha keskin olsa da, şu anda vanilyalı puding ve tatlı çiçekler bir arada gibi, zarif, pozitif, insanı mutlu eden, yormayan bir koku alıyorum. Sevdim.

Yorum

• Bugün Tiziana Terenzi Chimaera günüydü, soğuk havaların vazgeçilmezlerinden biri olacak gibi gözüküyor... çok beğendim!

Yorum

• tuscan leather tom ford

Yorum

• Dior Eau Noire kullandım. Açılışı lavanta ve herbal bir atmosfere sahip. Yaklaşık 20-30 dk içinde bu kısım biraz sakinleşip kahve, ölmez otu ve baharatları hissetmeye başladım. Bazı yerleri çemeni anımsatıyor ama alttan gelen bir tatlılık da mevcut. Bence oldukça kompleks ve özgün bir çalışma. _sefa_ hocama tekrardan teşekkür ediyorum.

Yorum

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Aynı fikirdeyim hocam. Bence sırf bu yapısının dengeli şekilde kullanılmasından dolayı tam bir sanat eseri.

• _sefa_
                      _sefa_ Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ege hocam bittiğinde haber et de kalanını da yollayayım

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Tamamdır Sefa hocam. O kadar çok sevdim ki her kullanışımda en az 10 fıs sıkıyorum.

• Pi Extreme

Yorum

• YSL Noble leather bugün de. Tuscan leather gibi bağırmayan ama her daim kendini hissettiren, dengeli tatlılıkta, yumuşak ve naif bir deri kokusu isteyenler için çok iyi bir seçenek.

Yorum

• Cale Fragranze d'Autore - Assolo..

Yorum 1: 2008 yılında çıkan, anlamı bir müzik korosu içindeki solo enstruman olan, yeşil elma ve bergamotla açılışını yapan bir güzellik..

Sonrasında pelin otu , kadife çiçeği ve Virjinya sediri ile harika bir hard rock solosuna dönüşen bir kreşendo..

Yorum 2: Sulandırılmış çiçeksi limon kolonyası.. Bu işte..

Orta yolu bulmak için gönderilen iyi niyet elçisinin nihai yorumu: "Güzel ama hafif.. Eee, yanlış bişey mi dedim?"
                        Son Düzenleme uncle-benjen; 17-12-20, 12:44. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Victor Rolf Spicebomb Extreme ile devam ediyorum bugün de.

Yorum

• Dior Homme Parfum kullandım. Özlemişim kendisini. Muhteşem pudralı bir iris ve en azından beni hiç rahatsız etmeyen bir deri içeriği ile mest edici bir parfüm. Kremsi havası parfümü iyice cinsiyetsiz bir hale büründürüyor. Bence içinde bir tık tütün de var. Özellikle açılışta biraz da olsa bu izlenimi alıyorum. Performansı, gücü, yayılımı tartışılmayacak nadir isimlerden. Yeni şişeler umarım bu parfüme rahmet okutmaz.

Yorum

• PDM NİSEAN

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X