Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses kullandım. Gülü pek sevmesem de bundaki karanlık atmosfer oldukça hoşuma gidiyor. Topraksı paçuli, gül ve biraz boozy hava ile birlikte dengeli bir tatlılık katan erik oldukça güzel. Tek sevmediğim yönü performansı. Kalıcılık ve yayılımı ortalamanın altında.

Yorum

• Canım vetiver çekti bugün, elim Vetiver Tonka'ya uzandı. Hermessence serisinde beğendiğim kokulardan.

Yorum

• Tiziana Terenzi Ursa kullandım. Benim tenimde bana hiç hayvansal gelmiyor bu parfüm. Çok sivri olmayan bir paçuli ve çok inceden kirli bir deriyi rahat algılıyorum. Boozy ve kuru meyveli kısmı da açılışta kesinlikle belirgin şekilde hissediliyor. Çok sık kullanamıyorum çünkü etraftaki burunlar bu tip kokuya yabancı genelde. Yine de kullandığım zamanlarda kötü yorum almadım, 1-2 kişi ilginç bulup beğendi.

Yorum

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben de bugüne kadar hiç olumsuz yorum almadım, tam tersine çok ilginç bulan birkaç kişi oldu.

• vagonlar
          vagonlar Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tahmin ettiğimiz kadar da ön yargılı değil demek ki insanlar.

• Bugün FM Geranium Pour Monsieur deneme fırsatım oldu. Naneli topraksi bir açılışla başlıyor. Sardunya ve anason notaları ile yeşil, biraz da baharatlı bir görünüm kazanıyor. Genelde yazlık olarak anılıyor. Ama çok sıcakta iyi gitmez gibi geldi. Sanki yaz akşamları kullanıma uygun desek daha iyi gibi. Yine ayni markanın music for a while ile benzer yönleri de var. Anason ve sardunya sanırım bu benzer etkiyi oluşturuyor.

Yorum

• Adidas Active Bodies

Kendileri Adidas'ın ilk parfümü olup tam bir reçine bombasıdır. Ferah ve doğal bir açılış yapıyor. Ardından tarçınlı sabunsu yapı ortaya çıkıyor ve bu yapıya da arkadan çiçeksi notalar destekliyor. Sonlarında da sandal ağacı-meşe yosunu ikilisi ile kapanışı yapıyor. Bahsetmedim ama aslında parfümün başından sonuna kadar ana oyuncuları reçineler. Hatta ilk defa bir parfümde bu kadar yoğun ve doğal bir labdanum kokusu aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.

Ayrıca biraz araştırma yaptıktan sonra bu parfümün reformüle sonrası bambaşka bir parfüme dönüştüğü ile ilgili birçok yoruma rastladım.

Yorum

• creed viking;dekantın dibini sıyırdım boyunma 2-3 damla döktüm.çok güzel parfüm.şu an için alınabilcek en iyi maskülen. naneli baharatlı odunsu ferah ama fark edilir bir parfüm.ister sporda sık ister takım elbise giydiğinde.ister yazın sık ister kışın.tarzını guerlain homme intense'ye benzetiyorum

Yorum

• PDM - Layton. 🙂

Yorum

• ADP Leather Edp, tatlı bir deri kokusu, Tuscan leathera aşırı benzerliği var ama onun kadar maskülen değil.

Yorum

• Nobile 1942 Ambra Nobile

Yorum

• Armani eau de cedre

Yorum

• Parfums de Marly Carlisle kullandım. Firmanın tek sevebildiğim parfümü, ama bunda bile bir kalitesizlik hissediyorum. Niche'ler arasında Montale ile birlikte en sevmediğim iki markadan birisi.

Yorum

• Angel Nova kullandım. Büyük hevesle aldığım ve aldıktan sonra biraz hayal kırıklığı yaşayıp bir kenara koyduğum bir parfümdü. Almadan önce hep kağıttan koklamıştım. Kendi üzerimde deneyince fazlaca meyveli ve turunçgilli geldi. Kötü değildi ama umduğum gibi de değildi. Bugün tekrar bir denemek istedim. 5-6 Fıs sıktım ve yürüyüşe çıktım. Kendimi tertemiz, çok ferah hissetmemi sağladı. Bol meyveli ve tatlı ama çok ferah aynı zamanda. Meyveli şampuanlar, duş jelleri gibi. Hafif ve rahat hissettiriyor.Bundan sonra daha sık kullanacağım👍🏻

Yorum

• Hacivat 🔥🔥

Yorum

• Creed Royal Oud...

Yorum

• straight to heaven extreme

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X