Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Fahrenheit Absolute

Yorum

• D.S. & Durga - Spirit of the Glen, en sevdigim viski notasini iceren aromatik ve boozy parfumlerden. Artik bulunmasi cok zor olsa da bence karsilasilirsa kesinlikle es gecilmemesi gerekir.
      Kaliciligi beni biraz uzuyor sanki ama yine de deger.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	2.86 MB
ID:	188804
        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• uncle-benjen
          uncle-benjen Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ooooo...

Bir Bahaddin klasiği..

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Forumda tanıdık bir arkadaşın düğünü olursa bu parfümü asacağım... (Bir yorumda bu parfümün içerisinde altın taneciklerinin olduğunu okumuştum. Şakasız.)

• Habdan.

Yorum

• Mancera Aoud Exclusif

Yorum

• Roja Dove Reckless

Yorum

• La Nuit de l'Homme, Yves Saint Laurent

Modern klasiklerden olan L'Homme'un en az kendisi kadar sevilip beğenilen ve klasikleşen aromatik, baharatlı koku grubundaki gece flanker'ı. Kokusu klasik L'Homme'dan daha farklı; L'Homme gibi bir zencefil parfümü değil. La Nuit daha baharatlı, daha sıcak, daha günaha çağıran bir koku.

La Nuit de l’Homme’un bu kadar popüler olması, iyi satış rakamlarına ulaşmasında en büyük rolün kokunun açılışı olduğunu düşünüyorum –ki açılışı genel beğeni olarak 10 üzerinden 10 denilecek kadar var.

Bu şekilde her şey harika, yalnız benim için L'Homme'da sevmediğim sorun bu parfümde de var: Muhteşem açılışın ardından hayal kırıklığı yaratan muhteşem düşüşler… Böylesine nahoş bir düşüşü tasarlamak da ayrı, üstün bir beceri olsa gerek. Bu yönüyle de muhteşem. Ama ironik bir şekilde, trajik anlamda...

Daha ayrıntılı yorumumu ise şuraya bıraktım: http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...-saint-laurent

Yorum

• Sultan Vetiver, en sevdiğim Nishane parfümlerinden ve en sevdiğim Vetiver parfümlerinden. 5 ml'lik dekant bitmek üzere. Şişeli olarak edinmek istediklerimden.

Yorum

• Tom Ford Black Orchid Parfum. Tiziana Terenzi Maremma'yı tercih ederim.

Yorum

• Straight to Heaven Extreme. Klasik versiyonu daha iyi bence. Keşke klasik olanın daha kalıcı olanı olsa.

Yorum

• Mancera - Black Vanilla

Yorum

• Chanel - Sycomore
                        Bu kadar geç denediğime üzüldüm açıkçası, gerçekten çok sevdim. Creed Original Vetiver i de severim, tendeki sabunsuluğu tekstilde bıraktığı hisse nazaran biraz daha fazladır mesela ve çok da düşkünü olduğum bir etki değildir. Sycomore daki vetiverin destekçileri bir parça daha zenginlik katmış.Fakat performansı pek yüksek değil benim üzerimde.

Yorum

• Aramis 900
                          Vintage bir havası var eskilere götürdü. Meseyosunu içeren her parfüm maziye götürüyor her nedense

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• bugünde oud wood

Yorum

• les exclusifs chanel - Yağmurlu ve kapalı havalara uyan bir parüfm

Yorum

İşleniyor...
                              X