Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Versace Oud Noir

Yorum

• Hdp Ambre 114

Yorum

• hugo boss bottled intense

Yorum

• initio oud.kokusu pek bana gelimiyor ama çevreden olumlu tepki alabiliyor

Yorum

• armaf millestone...adından da tahmin edileceği üzere creed millesime imperial klonu...
            geçenlerde arkadaşıma bahsetmiştim o da amerika da ki arkadaşına getirtti...
            dün denedik tuzlu karpuz mi ye göre daha meyveli daha doygun aromalı baharatları azaltılmış yerine aromatik meyveler eklenmiş...
            kalıcılık sillaj nefis...
            moby dick sizi yutmuş midesinde okyanus suyuyla ıslanmış tuzlu karpuz ve diğer meyveleri koklar gibi bir his....
            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ne zaman gelir acaba Türkiye geldiğinde hemen satın alacağım nispeten ucuz olur fiyatı baya

• Herod
              Herod Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bülent ve Muhip e bahsettim bir ay kadar önce muhtemelen bulurlar amerikadan 250 ye alınmış düşün yani fiyat nasıl uygun

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              350 lira olur muhtelemen o zaman

• Xerjoff mtw

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Renier - Behique

Yorum

• Amouage epic Man

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• valentino uomo intense

Yorum

• Strangers P. Wicked John kullandım. Ferah dumansı bir açılıştan sonra, odunsu ve hafif ekşimsi deriye doğru evrilen ortalama bir koku bence.
                    Kokuyu tecrübe etmeden önce barut, gazolin ve metalik notaları görünce çok heyecanlanmıştım; yemini bozup Daisy'i öldürenlerin peşine düşüp kötü adamlarla çatışıp onları yendikten sonra, evime döner, her türlü kesici delici aletlerin ve silahların bulunduğu garajıma arabamı park eder, tişört üstüne deri ceketimi alır, sahil kenarında, ellerime sinen barut kokusuna aldırış etmeden sigara ve birayla zaferimi kutlardım diye planlıyordum. Fakat intikam diye evden çıkar çıkmaz araba çarptı öldüm. En kısa zamanda restart şart.

Yorum

• Jovoy Psychédélique

Yağmurlu bir İstanbul sabahında modum yükselsin diye elim bu dekanta gitti. Başlangıç oldukça yoğun bir paçuli ile başlarken kısa süre sonra vanilya da ben buradayım deyip amber desteğiyle beraber paçuliye eşlik ediyor. Drydown kısmı bildiğiniz tereyağlı-vanilyalı-beyaz çikolatalı kek gibi oldukça leziz kokuyor. Paçuli severlere şiddetle tavsiye ederim.

Yorum

• Vetiver Royal Bourbon. Abartmadan mis mis geliyor.

Yorum

• New york atom amber

Yorum

• Rochas Moustache Edp

Yorum

• TED Lapitus Altamir

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X