Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post

cctaymaz hocam uzun bir süre veda??
    Yarın baba oluyorum hocam. Çocuğu bu kimyasallardan uzak tutmak lazım Evlat kokusu deneyimlerimi gelir yazarım artık

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ooo Çağdaş hocam!. Hadi hayırlısı, Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Geceleri uykusuzluğa hazır ol hocam :-))

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Oo süper. Şimdiden kolay gelsin. Daha yeni 1 sene küsürdür oğlana büyük oranda bakmış bir baba olarak Allah güç kuvvet versin😅

• ntmm22
      ntmm22 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli kolay olsun dikkat edin

• Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post

Yarın baba oluyorum hocam. Çocuğu bu kimyasallardan uzak tutmak lazım Evlat kokusu deneyimlerimi gelir yazarım artık
    Vayy Çağdaş hocam çok sevindim Sağlıklı bir doğum dilerim. Allah analı babalı büyütsün

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post

Vayy Çağdaş hocam çok sevindim Sağlıklı bir doğum dilerim. Allah analı babalı büyütsün
      Çok teşekkür ederim Ali hocam sağolun

Yorum

• furkan1001
        furkan1001 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Allah Analı,Babalı vatana millete faydalı sağlıklı başarılı uzun ömürlü bir evlat nasil etsin inşallah. Hayırlı uğurlu olsun.😊

• Oriza L. Legrand Vetiver Royal Bourbon kullandım.

Yorum

• Carolina Herrera 212 Vip

Yorum

• Hanae Mori HM

Yorum

• NİCOLAİ New York İntense, kullanıp da beğenmeyen yoktur herhalde :-))

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
            NİCOLAİ New York İntense, kullanıp da beğenmeyen yoktur herhalde :-))
            KARALARIN_CEMAL Ragıp hocam baktım bu güzel kokuda da Meşeyosunu var. Istek listemin bir köşesine koydum kendisini

Yorum

• Sabaha Hermes un jardin sur le nil ile başlangıç.

Yorum

• Tom Ford Ombre Leather

Yorum

• armani profumo code kullandım . Zaradan aldığım kokuya oldukça benziyor birini sağ koluma diğerini sol koluma sıktım ikisini ayıramıyorum. Genç işi bir koku bizden geçmek üzereee...

Yorum

• Creed Spice & Wood ...

Yorum

• 2 saat önce Pdm-Oajan giyindim. Güzel koku hermes AN ile çok benziyorlar. Ama performansı hermes gibi düşük geldi. Fragdaki puanlamayı aldatıcı buluyorum.

Yorum

• xPixa
                        xPixa Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Mutlaka reformüle olmuştur. 2018 yılının başında satın aldığım dekant var yayılım ilk 4-5 saat atom bombası gibi, kalıcılığı da 13-14 saat civarı sürüyor tenimde. Frag'daki puanların %95'i eski versiyon içindir hocam

• furkan1001
                        furkan1001 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Reformule olmuş kesin almayiz bizde alternatif çok. Reformüle olmuş hiç parfümü almayacağız ki satışlar düşsün cesaret edemesinler.

• Profumum Roma - Arso

yanmış çam ağacı kokusu. Reçine. Performans yine üst düzey.

Yorum

• Guerlain L'homme Ideal Cologne. Çok güzel parfümmüş keşke şişeli alsaydım dediklerimden. Yaz için ideal ve kokusu standart yazlıklardan çok daha güzel. Ferah, hafif tatlı, biraz kremsi ve yumuşak.

Yorum

• vagonlar
                          vagonlar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Durdurmuşlar üretimini sanırım. Evladiyelik o elinizdeki arada kullanın derim.

• mizansen035
                          mizansen035 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Aynen. Zaten kimi sevdiysek gitti

• KARALARIN_CEMAL
                          KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben sevdim eller aldı :-))
                      İşleniyor...
                      X