Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde Man hala. Sağolsun başka parfüm sıktırtmadı akşam.eski bir formülasyon var bende sabah sıktım hala geliyor da geliyor

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bir ben sevemedim bu odunu 😂

• Mancera Cedrat Bois performansı düştü diyorlar ama bence hala çok güçlü günaydın ☺️

Yorum

• Clive christian rock rose

Yorum

• Monta sindi mecburen Nishane Hacivat ile devam

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Olfactive Studio Close Up

Yorum

• V Canto Mastin

Yorum

• Fidelis ile yola revan.. FM The Moon bire biri. ufak bir iki farkı olsa da aynı koku diye bilirim. fidelisin notalarında deri kullanılmamış diyorlar fakat bence kesinlikle deri var.

Yorum

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aynı parfümör olunca

• mizansen035
                mizansen035 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                evet parfümörleri aynı biliyorum.

• TF Oud Wood Intense

Deri notasından devam..Tuscan'ın biraz daha ağır hali gibi.

Yorum

• mizansen035
                mizansen035 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                tuscana benzetmiyorum hiç. hatta sabunsuluk bile var

• Dior Homme Intense. Zaman olarak gece parfümü olduğunu düşünsem de şuan yaşam tarzımdan dolayı gündüz kullanmak zorunda kalıyorum. Kesinlikle “parfum” versiyonunu alacağım. DHI’yi gündüz günlük standart zamanlarda kullansam da “parfum” versiyonunu, daha karanlık ve özel bir DNA’ya sahip olduğunu düşündüğümden dolayı çok daha özel zamanlarda kullanacağım.

Önceden de yazmıştım ama şimdi iyice emin oldum: Kesinlikle bir fıs spreyi normal dışı fazla parfüm veriyor. Sprey mekanizması kısa basımlı değil biraz uzun basımlı. Bu da demek oluyor ki normal bir şişe parfüme göre bir şişe DHI’den daha az sayıda fıs sprey çıkıyor. Şuan koleksiyonumdaki “ne kadar da çabuk bitiyor” dediğim parfümlerden.

Yorum

• Strangers Cigar Rum İntense

Yorum

• Adp Leather kullandım. Sanırım en sevdiğim deri parfümü bu. Performansı da şahane. Citrus 3 dk var sonra hep deri geliyor başka da bir hissiyat alamıyorsun. Deri döşemeli sıfır araba kokusu

Yorum

• Buveur De Vent kullandım. Deri ve odunsu akorlarla günümüz modern kafasında maskülenliği çok abartmayan bir şipre bence. Derinin çok güzel aromatik hali mevcut. Koku oturmaya başladığında tatlılık da bir nebze artmakta sanki.

Yorum

• İnitio Side effect kullandım sıradışı bir parfüm ve mukkemmel sevilebilir bir koku. Bileklere sıktım ve Ofiste bilegimin temas ettiği heryere Side effect kokusu sinmiş. Sürekli kendini koklattiran bir parfüm. 👍🏻👍🏻👍🏻

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Güne başlarken Reflection. Söylemesi ayıp biraz iltifat toplama günü

Yorum

• Dhi

Yorum

İşleniyor...
                          X