Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MFK Satin Mood

Yorum

• Nishane Ani kullandım. Annemin, içine limon kabuğu ve zencefil rendeleyip iki paket vanilinle beraber çırptığı kek hamurunu anımsattı. Oldukça pürüzsüz, kompleks ve kremsi yapısıyla kalitesini ortaya koyuyor. Bana göre gourmand sınıfına kolaylıkla dahil edilebilecek bir koku. Ama öyle bayıcı bir tatlılığı yok, gourmand kokulara göre de bir hayli naif.

Yorum

• Frederic Malle French Lover kullandım. Açılıştaki o fazla yabani ot gibi kokan kısmı biraz sert geldi. Sonradan yumuşayıp sakinleşip kremsi odunsu bir havaya büründü. Maskülenim diye bağıran bir kokusu var.

Yorum

• Kilian Cruel Intentions.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20200130_141931_1580384254117-01_1580385204047.jpg
Views:	220
Size:	1.98 MB
ID:	150743
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Roja amber oud
              Bir haftalık yoğun gribin üzerine alabildiğim tek koku buradaki amber kullanımı çok beğenmiyorum kimyasal bir temizlik ürünü gibi geliyor bana ama açılışındaki bergamot ve misket limonu keskin ve ferah dozajlamaya dikkat etmediğim için çok övgü aldım bu gün

Yorum

• Mütevazı parfüm koleksiyonumu yeniden düzenleyip biraz yüksekçe bir yere yerleştirdiğimden olsa gerek, son zamanlarda sürekli olarak elimin altında bıraktığım 2-3 parfümü kullandığımı farkettim. Bugün L'Instant'ımı çıkardım sakladığım yerden.. Guerlain'in en özel parfümlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Tam olarak çiçek, vanilya ya da pudralı parfüm denilemeyecek, hepsinin çok güzel bir birleşimi olan ve kimselere benzemeyen bir parfüm L'Instant. Hem tatlı, hem ferah, hem tatlı, hem de hafif buruk; son zamanlarda yeni tanışmaya başladığım nişlerin içinde onun gibisine rastlamadığım bir tasarım. Biraz da nostaljik... Seviyorum

Yorum

• Armani code

Yorum

• Memo African Leather

Yorum

• kışın ortasında yazı özlerim bazen o zamanda imdadıma yine yazlık parfümlerim yetişir ....gözdelerimden bir tanesi porsche design essence..kesinlikle klişe ve sıradan değil..

Yorum

• Nishane Ani

Yorum

• Jo Malone Oud & Bergamot

Yorum

• PDM Layton Exclusif

Yorum

• Terre Hermes

Yorum

• Frederic Malle
                                Promise

Elmanın tanıdık topraksı kokusu resmen bağımlılık yaratıyor.

Şişeli arayışına girildi bile.
                                http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...ection-promise
                                https://www.instagram.com/p/B68NBNEBVcD/
                                ig: perfumecather / ig: berkerkecoglu

Yorum

İşleniyor...
                                X